Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pécsen vizsgabiztos akinek...

Pécsen vizsgabiztos akinek lehet pénzt adni?

Figyelt kérdés

egyszer már vizsgáztam, nem sikerult mert a vizsgabiztos szerint jobbra kanyarodasnal nem neztem korul rendesen a kerekparutnal.

Azóta levezettem 20órát, kéne mennem vizsgázni de biztosra szeretnek menni.Van aki elfogad penzt?


2017. márc. 27. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

SAJNOS a legtöbb helyen van ilyen....

de mivel nem te választod a vizsgabiztos, így nem tudhatod, mit reagál rá

2017. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Minél több pénzt adsz, úgy nő a valószínűsége hogy elfogadja azt. Szóval csak tőled függ.
2017. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azt se tudom hogy szokas az ilyen.

Nem szerettem volna igy, de felek hogy megint valami aprosag miatt nem sikerul és megint egy csomot kell vezetnem,se idom se penzem mar ra.

az oktatom ebben nem partner h adjak penzt, persze neki az a jo ha vezetek nala tobbet

2017. márc. 27. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem tudsz vezetni NE fizesd le a vizsgabiztost, hanem tanulj tanulj tanulj!

Remélem nem fogadja el a vizsgabiztos a kenőpénzt! Utálom az ilyen embereket akik "megveszik" a jogsit, de a valós közlekedéshez nem konyítanak semmit. Az ilyenek sodornak veszélybe másokat, okoznak halálos vagy súlyos baleseteket.

2017. márc. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, azt ugye tudod, hogy ez illegális és miután feltették a kérdést az interneten, már örökre nyoma is marad? Nem vagy túl bölcs, szerintem ezek után nagyon rossz ötlet belemenni olyasmibe, ami börtönéveket jelenthet számodra.
2017. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!