Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a legegyszerűbb...

Hogyan lehetne a legegyszerűbben külföldi rendszámtáblám?

Figyelt kérdés
Szeretnék nem magyar, de eus ország rendszámtáblát az autómra. Nincs ottani címem, se munka, se semmi, még állampolgárságom se. Nem szeretnék odaköltözni vagy hasonló, csak szeretnék olyan rendszámtáblát legálisan. Hogyan tudnám ezt kivitelezni? Nagykövetség? A másik kérdés ezzel, hogy mennyire lehet így Magyarországon közlekedni állandóan? Szépen kérem a válaszadót értelmes válaszokat adjon, trollok kíméljenek!

2017. ápr. 13. 00:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Írsz a nagykövetségnek és kiutalnak neked egyet, szülői beleegyezés szükséges.
2017. ápr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valamelyik kell a 3közül. Vagy állampolgrság vagy munka vagy lakcím.
2017. ápr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Trollok kíméljenek a troll kérdéseddel kapcsolatban.....haha..ez jó volt!

Írjál a neked szimpatikus orszag nagykövetsegere egy levelet,hogy naaaa légyszi légyszi légyszi,nagyon szeretnék egy rendszamtablat!Csak egy zsepit el ne felejts odatűzni a vegere,hogy ha velőig hatódnának.....

2017. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Legálisan sehogy. Ennyi.
2017. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Tételezzük fel, hogy valódi a kérdés (nem az...), és a kérdés célja az itthoni bírságok, autópályamatrica büntik megúszása, parkolási díjak elbliccelése, akkor el kell szomorítsalak: Akkor is behajtanák rajtad, ha valóban külföldi lennél.
2017. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na most először is a kérdés nem baromság, hanem valódi, és úgy gondolom tisztán fogalmaztam hogy a baromságotokkal kíméljetek meg! Ilyen nehéz a felfogásotok? A 3. és 5. válasz a két normális. A 7.-nek pedig mi az hogy nem valódi? Én úgy gondolom (és nem csak én) hogy ez egy értelmes kérdés, így értelmes válaszokat várok rá, ha nem így gondolod, akkor menj tovább nem érdekel hogy mekkora nethős vagy, meg hogy mennyire keményen tudsz oltogatni névtelenül.
2017. ápr. 13. 13:53
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggodjal,a kerdesed is.......
2017. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 veterán vas ***** válasza:
54%

Megpróbálok "normálisan" kérdezni. /a kedvedért/ ;)


Első kérdés:

-hogyan közlekednél egy ilyen rendszámmal?

/hiszen nem vezethetsz, mivel nincs jogosítványod/

Második kérdés:

-hová szerelnéd ezeket a rendszámokat?

/miután még autód sincs/

Harmadik, és talán legbonyolultabb kérdés:

-minek?

/így akarsz csajozni, vagy postafiókot rabolni?/


Légyszíves a fenti kérdésekre értelmesen válaszolni.

(ha tudsz)

2017. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

De hogy tények is legyenek, itt egy kis olvasnivaló. Ha az összetett mondatokat már tanultátok az iskolűban, érteni fogod, ha nem, apuka majd elmagyarázza este:


[link]

2017. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs jogosítványom? Miért ne lenne? Unatkozol ember? Foglalkozzál már a saját dolgoddal, ha itt értelmes dolgot nem tudsz írni, egyébként, hiába, ismétlem hiába írtok sértő kommenteket, mikor megláttam hogy baromság az eleje végig se olvasom, tehát azokból a 4-5 sorból 4 szót olvastam el, úgyhogy felőlem leírhatod a teljes Bibliát, nem fogom elolvasni, szidhatod a családom, nem fogom sose megtudni, mivel NEM FOGOM ELOLVASNI, MERT NEM ÉRDEKEL! A kérdésemre szeretnék, illetve hála néhány értelmes embernek már kaptam választ. Nincs kedvem, veszekedni, nem ismersz engem, én se téged (szerencsére) a továbbiakban nem fogok újabb kommentet írni, mert már választ kaptam, a kérdésemre, így mégegyszer mondom nem olvasom el bármit is írtok.
2017. ápr. 13. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!