Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek abbahagyhatom a...

Szerintetek abbahagyhatom a forgalmit vagy nem szabad "feladni"?

Figyelt kérdés

22éves lány vagyok.30. óránál tartok.Az autót már nagyjából jól kezelem,nem fulladok le(vagy csak nagyon ritkán),jól váltok...stb

Viszont a közlekedés nagyon nem megy.Körforgalomban sokszor eltéveztem hogy melyik sávban kell menjek,kereszteződésnél elakadok (főleg ha valami BMW-s barom az utcán közepéről akar kikanyarodni)

A gyalogosokat,bicikliseket gyűlölöm jobbról balról előlről hátulról jönnek.Az oktatóm mindig mondja hogy "ha most hátul lett volna valaki jól elütötted volna!"Folyton osztja a fejemet hogy nem tudok besorolni normálisan illetve nem nézek hátra teljesen előzésnél csak a tükröket használom...stb

Nagyon elegem van,minden nap sírva jövök haza...azt mondja kb 70-90 óránál mehetnék el vizsgázni de az még rengeteg pénz...igazából nincs autóm és nem is tervezem hogy legyen,csak a társadalmi elvásárok miatt kezdtem bele,ileltve azrt hogyha idősebb leszek és gyerekem lesz akkor ne a buszon kelljen hurcibálnom.

Viszont ha ennyire életveszélyesen vezetek akkor attól félek ez nem is fog változni és nem szeretnék megr*hadni a börtönbe és mást se károsítani...


2017. máj. 29. 13:03
 1/9 anonim válasza:
Pesten tanulsz? Vagy vidéken?
2017. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nikolas Kidman ***** válasza:
93%

Ne hagyd abba. Sokkal többe kerül ha újból le kellene tennned. Kérd meg egy ismerősöd hogy vigyen ki egy üres parkolóba, és ott gyakorolgathatsz. És ami a legfontosabb!

Ne vedd fel az oktatód szemészes sértéseit! Ha legközelebb azt mondja hogy "most elüthettél volna valakit" mond azt hogy "legközelebb jobban odafigyelek" ha folytetná a sértegetést, akkor mondd el mégegyszer, és mond azt is hogy tanultál belőle.

És tanulj is a hibáidból, mert akkor tanulsz meg majd rendesen vezetni.

sok sikert,

Hajrá!

2017. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen vidéki vagyok.Egy nagyvárosban lakok és tanulok vezetni...Földes úton hiába vezetek jól,ha a forgalomban nem találom fel magam :(
2017. máj. 29. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vizsgáznak le 50-60 óra gyakorlás után, sőt olyan is van, akinek több kell, de utána biztonságosan tud vezetni.

A tanfolyam elkezdése előtt arra is gondolni kell, hogy a kötelező 30 óra nem biztos, hogy elég lesz, lehet az akár a duplája is.

Az oktató lehet szigorú, azzal nincs gond, azt el kell fogadni, de nem lehet személyeskedő, az olyat le kell cserélni. Szigorral elérheti, hogy jobban koncentrálj, a személyeskrdéssel csak rontja a koncentrációdat

2017. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Még nagyon az elején vagy, 30 óra.

2. Ez nem verseny, a leendő autódra nem lesz ráírva, hogy hányadikra mentél át, mennyi idő után.

3. Azt tanácsolom minden leendő tanulónak, informálják le az oktatókat, autószerelőt se választ normális ember telefonkönyvből, idegbetegnél nem fogsz megtanulni vezetni. Kb. azok az oktatót jók, akik a youtube-on fellelhető stílusban oktatnak.

4. Türelem, én is 44 óra után mehettem vizsgázni először, mégis 1995 óta van jogsim.

2017. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi szerencsetlen van ebben az orszagban, naponta 5-en kerdezik ugyanezt itt meg... ami nem megy azt nem kell eroltetni. kb ennyi. csak meg mielott megolsz valakit veletlenul...
2017. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 petizacc ***** válasza:

Ha nem tervezel autót akkor mi a rossebnek jogosítvány?

Tegyük fel, hogy sikerül megcsinálnod, megkapod a jogsit 0 tapasztalattal, 5-10 év múlva meg lesz egy kocsid szerinted hogy fogsz vele menni?!

Te beültetnéd a gyereked egy olyan mellé aki addig csak oktató mellett vezetett évekkel azelőtt?

2017. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nikolas Kidman ***** válasza:

Ne hagyd abba, csináld meg, a papír legyen meg!

vezetni utána is meg tudsz tanulni, legfeljebb kiteszed a kék T betűt, és 35-el mész ameddig nem vagy magabiztos.

Sok sikert!

2017. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A többi rosszindulatú idiótával szemben én azt mondom hogy igenis ne add fel, csináld végig én is vettem összesen 46 órát míg meglett, nem szégyen az, egyébként is a jogosítvány olyan mint egy szakma, rengeteg munkahelyen elvárás
2017. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!