Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki lehet ezt valahogy számítani?

Ki lehet ezt valahogy számítani?

Figyelt kérdés

Holnap fogok forgalmi vizsgára menni Hódmezővásárhelyen.

9 óra fél 10 fele.

Azt valahogy ki lehet számítani hogy mekkora lesz a forgalom akkor?

Esetleg megközelítőleg sok lesz szerintetek a közlekedő?



2017. jún. 5. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Többek között ezért is szoktak a vizsga elött egy órát gyakorolni.

Felmérik mekkora a forgalom, müködnek-e a lámpák, és akkor már az oktató azt is tudja ki lesz a vizsgabiztos, merre lehetnek a kedvenc kitérői.

Gyakorlás nélkül marad az egyszerű informálódás az oktatódtól, mielőtt a vizsgabiztos is beszáll

2017. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden megy, nem az a gond csak nem szeretek nagy forgalomban vezetni, tanyasi ember vagyok :)
2017. jún. 5. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszámítani. De amúgy nem egy csúcsidőszak, a legtöbben ilyenkor már beértek a munkahelyükre.


Amúgy ugyanúgy kell vezetni nagy forgalomban is, mint gyér forgalomban.

Ha neked ez nem megy, akkor hagyd a fenébe a jogsit.

2017. jún. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem ment pont a forgalom miatt :/

Ahogy egy kereszteződéshez értem nekem volt elsőbbségem, megyek majd egy barom jobb oldalról hirtelen megindul, szerencsére nem "nagy" sebességgel mentem ezért simán

megtudtam állni, utána ment 2 autó is és mivel ott nekem lett volna elsőbbségem így meghúztak.

Más hiba nem volt.

2017. jún. 6. 12:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, igen, ez szívás.


De azért, hogy a szabálytalankodónak nem mentél neki még nem buktattak volna.

Valószínűleg rosszul mérted fel és nem volt olyan közel, nem kellett volna állóra fékezned.

Sok sikert legközelebbre.

2017. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem az oktató mellett tanulsz meg mindent, de ha Hódmezővásárhelyen félsz a csúcsforgalomtól, mi lesz, ha Szegedre kell majd bemenned?

Ott sokkal bonyolultabb forgalmi helyzetek is adódhatnak, villamos, buszsáv, több sávos körforgalom...

2017. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog az másodjára . Èn budapesten vizsgáztam dèlután csúcsforgalomba..xDD Dèlelött jobb az tuti , nyugisabb! Az a baj h te hiaba vezetsz jol ha a masik hülye. Nekem.is volt h vedett uton mentem balra kikanyarodott elem vmi barom en meg fekeztem. Legutobb meg megyek erre kinyitja körülnezes nelkül az ajtot...
2017. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 veterán vas ***** válasza:

Bizonyára ki lehet valahogy kalkulálni egy adott útvonal forgalmát.

Na de minek?

Netán úgy akarod leélni az életedet, hogy minden egyes autóba ülés előtt útvonalat tervezel, forgalomsűrűséget mérsz, időjárás jelentést hallgatsz, közlekedési statisztikákat egyeztetsz, stb.?

Mi csinálsz, ha pl. a család azt mondja egy szombat reggel:: "10 perc múlva indulunk Nyíregyházára Marinénit meglátogatni". ;)

2017. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D elfelejtettem feljönni de most kedden sikerült :)
2017. jún. 30. 13:25
 10/11 veterán vas ***** válasza:

Gratula!

Élvezd a vezetést és ahogy korábban is írtam, ne számolgass! :D

2017. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!