Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autó vezetés bizonytalanság,...

Autó vezetés bizonytalanság, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már pár éve a jogsim. Nincs olyan hű de nagy vezetési tapasztalatom, ha meg akarom becsülni akkor 6-7000km van már mögöttem. De még mindig borzasztóan feszült és stresszes vagyok az autóban, minden erőmmel koncentrálok,és ez marhára kimerít. De még így is bizonytalan vagyok, nem érzem annyira az autót. Pláne a jobb oldalát, azaz ha valami jobb oldalt van attól én félek és jó nagy ívben kikerülöm. Ha nincs rá lehetőségem mert jönnek szembe akkor a szentháromságos úristenért könyörgök, hogy férjek el mellette. Pedig egy tank elférne de mégis annyira félek. Egyszerűen amint jobbra pillantok már attól félek hogy össze vissza fogok ütközni valakivel mert nem figyelek.

2017. jún. 16. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a szakik is mondják: az évek és a rutin teszik az embert.

Ha meg így vezetsz majd 10 év múlva is, akkor ilyen típus vagy. Nem lehet mindenki mindenben hibátlan és tökéletes.

2017. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagy gyuri ***** válasza:
Ha van lehetőséged,akkor vigyél magaddal valakit a családból akinek van már tapasztalata-jogsija az szerintem sokat segitene
2017. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem utazok egyedül ez jó segítség. Mert hogy az autó munka eszköz is nekem, és száz kilométereket kell autópályázni.
2017. jún. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!