Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A DHEA-nak van izomépítő...

A DHEA-nak van izomépítő hatása vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :D

2017. márc. 8. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

az egyetlen olyan tesztó fokozó aminek kimutatható a hatása,ezért is doppinglistás.

az izomépítés meg több dolog függvénye,mint egy tesztó fokozó használata.

2017. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint androgén és anabolikus hatásra gondoltam. Tehát ha valaki elérte a naturál határait és egy kicsit szeretne továbbfejlődni, alkalmas rá a DHEA?
2017. márc. 8. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
DHEA-nak nincs anabolikus hatása. A miatta keletkezett tesztónak van. Első válasz volt jó a kérdésedre. Olvasgass kicsit,tedd rendbe a dolgokat.
2017. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A DHEA a tesztó előanyaga. De megnöveli annyira a tesztó szintet hogy jelentősebb izomgyarapodást idézzen elő? Akarom mondani magasabb fehérje szintézist.
2017. márc. 8. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
A DHEA férfiaknál általában nem emeli az össz tesztoszteront. A szabad tesztoszteront emeli meg valamennyire. Elég eltérő dolgokat olvasni, de abban elég nagy egyetértés van, hogy tesztoszteronná nem alakul, legalábbis nem emeli annak szintjét, hiába annak prohormonja. Ezt saját magamon is tapasztaltam. Egyébként hozott nekem némi fejlődést, szóval valamilyen módon mégis csak hat.
2017. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D fejlődls alatt konkrétabban mit értessz? :D
2017. márc. 8. 21:02
 7/7 anonim válasza:

Üdv!

Én 29 évesen néhány napja kezdtem el szedni napi 100mg-ot. Úgy tudom mellékhatása nincs (legalábbis férfiaknál), maximum ha nincs rá szüksége a szervezetnek akkor hatása sem lesz. Sokan nagyon elégedettek vele, sokaknak nem működik. Úgy gondolom, egy próbát megér.

Kipróbáltad kérdező? Működött? Ha gondolod priviben is válaszolhatsz👍

ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!