Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Még csak jövő héten fogok...

Még csak jövő héten fogok vizsgázni vezetésből de már most nagyon félek!? Lány vagyok, eleve nehezebb dolog ez. Sosem vagyok biztos abban, amit csinálok vezetés közben.

Figyelt kérdés
Kérlek ajánljatok valami tippet a stressz ellen..tudom, hogy nem kellene, mert annál rosszabb lesz.

2017. okt. 4. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rástresszelni ha stresszelsz nő a hibázási lehetőséged és bukni fogsz. Kell az önbizalom de a túl sok se jó. Csinálj úgy mindent mint órán a tudásodnak megfelelően ne gondolkozz sokat egy-egy szituációban és sikerülni fog.
2017. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%
Ne izgulj! :) Vegyél egy forró fürdőt és gondolj arra, hogy akkor sincs semmi baj, ha megbuksz. :) Én megbuktam az elsőn, de utána már volt tapasztalatom és a másodikon simán átmentem. Persze jobb, ha elsőre sikerül, de nem dől össze a világ ha nem. Az nekem sokat segített, hogy jóban voltam az oktatómmal és megnyugtatott, hogy ott ül mellettem. :)
2017. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Na én ettől a "ne izgulj" szövegtől mentem a falnak... :/

Én is lány vagyok és elsőre átmentem a forgalmin. Nálam úgy volt, hogy mielőtt oda jött volna a vizsgabiztos előtte remegtem mert már annyira izgultam.. Aztán beült és nem a vizsgabiztosra figyeltem hanem a forgalomra, szabályokra hogy nehogy elrontsak valamit. Időm se volt arra figyelni hogy ott ül mögöttem! Csak az útra koncentráltam.. és 0 hibával végig is csináltam :) Ugyhogy sok sikert! Remélem tudtam segíteni :)

23/L

2017. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült!! Köszönöm a tippeket:))
2017. okt. 10. 12:52
 5/5 anonim válasza:

És azota hány km-t vezettél? Volt-e már szabálysértésed, beleszaladtál már a

radaba? És jelenleg is stresszelsz, ha vezetned kell? Én miután megszereztem

a jogsit, ahogy nött a megtett km-ek száma, az önbizalmam egyre jobban lecsökkent. Szerencsére azota a kocsit már rég letettem, nem a stressz miatt.

2021. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!