Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Járt már valaki úgy hogy a...

Kinga1992-02 kérdése:

Járt már valaki úgy hogy a forgalmi vizsgán (B. Kat) nem tudott megjelenni betegség miatt? Hogyha már bejutott az igazolás az NKH-hoz, mennyi időt kell várnom mire újból vizsgázni mehetek?

Figyelt kérdés
Már kaptam az orvostól igazolást, hogy azon a napon amikor a vizsga lett volna, betegség miatt vezetésre alkalmatlan állapotban voltam. Ezt kell bevinni a Nemzeti közlekedési hatósághoz, ha minden igaz.

2017. nov. 1. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy két napot kell várnod , hamar értesítenek és a legközelebbi vizsgára már be is tesznek vizsgára.
2017. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez biztos,amit írsz? Csak mert nem akarom hogy hetekig húzzák,vagy akár egy hónapig tartson amíg elbírálják az igazolást. Inkább befizettem a vizsgadíjat újból.Köszi.
2017. nov. 1. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen ,amit és ahogyan írtam az biztos.

Egyébként, az nem úgy van ahogy írod, hogy akkor inkább befizeted újra. Azt a "vizsgádat" amin nem jelentél meg, valahogy le kell "zárni". Megbukott,nem jelent meg és az bukásnak számít stb. szóval az nem csak úgy van , hogy befizetjük 10 x vagy 20 x és kész. Tudod egy bizonyos számú sikertelen vizsga után , újból kell teszt ill. KRESZ

vizsgát tenned,de akár PÁV azaz pálya alkalmassági vizsga megtételére is kötelezhető a többször bukott tanuló /vizsgázó.

Összefoglalva , meg kell várnod amíg az igazolásodat "lekönyvelik" és adnak újabb vizsga időpontot. Egyébként mindezt az oktatód akinél tanultál vezetni, vagy maga az iskola intézi.

2017. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog,hogy néhány napon belül lekönyvelik,de az egy más kérdés,hogy mennyi időt kell várni,mire új időpontot kap a vizsgázó. Normál esetben 1,5 hónap.
2017. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Memy205 válasza:

Szia Kinga!

Engem az érdekelne, hogy elfogadták-e a betegség miatti távolléted!? Te hány nappal előre szóltál? Csak azért érdekelne, mert az én kérelmemet nem fogadták el, orvosi igazolással sem, mert azt mondták nem szóltam 5 nappal előbb.

2018. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kresz vizsga időpontot akartam módosítani,de azt mondták már nem lehet,max 3 nappal a vizsga előtt,úgy emlékszem.így muszáj volt már elmennem,mert különben sikertelenre könyvelik az eredményt.
2018. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Memy205 válasza:
Köszi, engem a forgalmi vizsga érdekelne. Úgy tudtam, hogy a táppénzes papírt elfogadják, de a kérelmemet vissza dobták. Valami szabály megváltozhatott vagy csak engem szívatnak!?
2018. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is vissza dobták a kérelmemet...
2021. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!