Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgára kell vinnem...

Forgalmi vizsgára kell vinnem szemüveget ha az orvosi papíron az van, hogy szemüveg vagy kontaktlencse kell?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a vizsgám és nem tudom, hogy vigyek-e szemüveget. A helyzet az, hogy még kb. 10 éve voltam szemészeten és akkor felírtak egy 0,5-ös szemüveget (közellátásra). Na már most ez még mindig benne volt az orvos gépében ezért ismét felírta a szemüveget, pedig sosem hordtam. A háziorvosomnak elmondtam ezt, ő régóta ismer, ezért ajánlotta fel, hogy beleírja a kontaktlencsét is.


Soha életemben nem hordtam szemüveget, a 30 órát is szemüveg nélkül vezettem le, szóval senkinek sincs veszélybe az élete azért mert szemüveg nélkül vezetek. A vizsgabiztos rá fog kérdezni, hogy hol a szemüvegem vagy ha látja hogy a személyimen sincs szemüveg rajtam meg oda van írva a kontaktlencse is akkor nem fog szólni érte?


2017. nov. 22. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szemészem is azt mondta kontaktlencsében nyugodtan menjek... Ha az ember közelebbről megnézi lehet látni, hogy benne van. Szemüveget én vinném magammal, bár tök fölösleges. Ahogy írták előttem, úgy is lebuksz, hogy ha nem látsz rendesen.
2017. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!