Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mtz-re, önindító alá való...

Mtz-re, önindító alá való szerszámosládáról lenne néhány kérdésem, nektek, hogy vált be?

Figyelt kérdés

Mtz-re az önindító alá szeretnék szerszámosládát felszerelni, de nem találok nekem megfelelő nagyságút, nem egy két kulcsról lenne szó. Akinek van, nyílván tudja mire gondolok. Hol lehetne beszerezni, milyen árba? Illetve akinek van, mennyire vált be? Nem zörögnek benne a kulcsok nagyon, ha hepe hupás úton mentek, vagy éppen szántáskor? (mtz 550-re lenne)

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 25. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyat akarsz akkor gyártanod kell hozzá.
2017. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is úgy akarom csak nem tudom, mennyire zavaró a kulcsok csörgése...
2017. nov. 25. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A hangától, zajától fel sem fog tűnni! :D
2017. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy MTZ-vel viheted magaddal a fél műhelyt. Egyébként annyira zajos az egész kóceráj, hogy egyáltalán nem hallatszik be, még a modernebbekbe sem.

Nekünk a fülképben van univerzális láda komplett szerszámkészlettel, de még újabb nyugati gépekben sem zörög, pedig össze sem lehet hasonlítani zaj tekintetében (sem)

2017. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!