Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán (B kategória)...

Forgalmi vizsgán (B kategória) belefér-e a lefulladás?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi?

Anno, én úgy emlekszem, max rutinon 1 belefért, mi a helyzet ma?



2017. dec. 15. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a vizsgabiztos akkor még 1-2 ért nem fog buktatni , ha ezzel a forgalmat nem akadájozod a haladásban
2017. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az oktatás alatt szinte egyszer sem fulladtam le.


A vizsgán az izgulás miatt sikerült háromszor is. Nem, nem azért mert nem tudtam vezetni, hanem egyszerűen izgultam, remegett a lábam, stb.

(Egyébként 1.4-es szívóbenzin volt, és nem volt emelt alapjárata)


Szóvá se tette a vb, csak kaptam egy vonalat "a pedálokat nem összehangoltan kezeli" négyzetbe.

2017. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
engem nem minősít senki, nem magamról van szó, nekem jóval 10+ éve van jagsim, velem is előfordul néha napján, főleg ha az adott autó épp "új" számomra és még szoknom kell. de egy vizsgán 4x lefulladni..
2017. dec. 16. 11:15
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom vizsgabiztos azt is mèrlegelheti, hogy viselkedsz lefulladás után. Lefulladsz ok, nyugodtan rálépsz a kuplungra kiveszed sebességből ráindìtol és most korrigálod a hibát..ergó magabiztosan kezeledd a helyzetet. Mintha dìzel után benzinesbe űlnél!:) c kat forgalmi vizsga előtt elment az ifa váltójából pár fokozat..mondta az oktató nincs szabad tanuló ifa ha bukok ingyen ad pótórát lesz ami lesz menjünk. Improvizáltam vizsgán a korong kitöltést meg elrontottam (bukó ok) azt mondta a vizagabiztos látja, hogy jó sofőr lesz belőlem tetszett neki hogy tudtam improvizálni..ezért elnézi a korongot.Ezzel arra akartam célozni, ha bizonyìtod a "vészhelyzet" megoldó képességedet akkor jó pont lehet.
2017. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!