Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit lehet...

Ebben a helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma felhívott egy érdekes szám.

bemutatkozott, elmondta, hogy ő a biztosító társaság jogi tanácsadójától telefonál. Azért hívtak, mert kaptak egy értesítést valami súlyos gyorshajtási szabálysértésről, amelyet állítólag az én autómmal követtek el.

Kérdezték, hogy megkaptam e valami hatósági tájékoztató levelet. Mondom, nem kaptam semmit. Akkor mondják, hogy biztosan a tájékoztatót visszairányította a posta.

Akkor azt mondja, hogy valami tájékoztató szerint az én autóm sofőrje 105 km/h sebességgel hajtott városon belül. Elmondta, hogy mennyivel léptem túl a megengedett sebességet, beszélt arról is, hogy valami 90 ezer forintos bírság + 6 előéleti pont...ekkor mérgemben kinyomtam a telefont.

Szerintetek most mit csináljak? Hova menjek? Én nem hajtottam városon belül 105km/h-val.


2018. febr. 1. 22:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem .. hanem hamu
2018. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!