Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha valakinek...

Szerintetek ciki ha valakinek SIMSON-ja van?

Figyelt kérdés

Mindenkinek ilyen több százezres motorja van, de én nem tudok ennyiért venni.Szerintetek ciki ha simson-t veszek?Mondjuk talán abból a szempontból jó a simson, hogy azt legalább meg lehet házilag is szerelni.


14/F


2010. jún. 14. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Tovább folytatva hozzászólásomat segítve Önt a döntésben, Simsonnak viszonylag nagy kereke van. /A pedálos, régi típusoknak meg még nagyobb/ Ez előnyös rossz minőségű úton.


A Schwalbe típus nem tudom, szerintem nem annyira menet stabil mint a többi típus.

Ráadásul a bal kipufogós /kényszer hűtéses/ változatnál könnyen össze lehet cserélni a teleszkópokat, ami belül NEM azonos. Más a csillapítása /ez a Star-ra is vonatkozik/


Ha a válaszokat hasznosnak találja, oldalt minősítheti

2010. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
A Simson megbízható egyszerű motor.Egy jó állapotú Simson Schwalbét ma is elfogadnék!
2010. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ, egyébként s51-re gondoltam.:)
2010. jún. 16. 18:21
 14/15 anonim válasza:
Nem ciki a Simson nagyon is jó kis motor egyszerű de mégis jó. én Simsonnal tanultam meg motort vezetni és többet ért mit amit a motoros iskolában oktatnak. És a jóval elöttem válaszolóval értek egyet azoka 50ccm-es "gyorsasági motor" azok a szánalmasak. egy olyan motortól minimum a mély hangot várom el. én most egy Derbi Sendában gondolkozok 50ccm-be. az is egy jó kis motor osztársamnak is olyanja van 130 ért vette de megy mint a meszes még homokba is. de ennek ellenére valószínűleg Simsont fogok venni ;) Azt ha akarod külsőre is saját szájad íze szerint díszítheted. Motoros találkozókon szép kis Simókat szoktam látni.
2010. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Röviden: www.simson.hu, illetve ha személyesen is kiváncsi lennél a "törzsgárdára": www.simsonalis.hu
2010. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!