Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri most...

Szerintetek megéri most megcsinálni a kreszt, hónapok múlva /jövőre pedig a forgalmit?

Figyelt kérdés
Most van lehetőségem kreszre, de a forgalmira nem lenne elég időm augusztus végig, és anyagilag is megterhelő lenne jelenleg. Igazából kicsit az aggaszt hogy egy ismerősöm szerint mindenképpen egyszerre kellene mert "sokat felejtek". Volt aki hosszabb szünetet hagyott a 2 között ? ti mit gondoltok ?

2018. máj. 29. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolom, hogy tedd, amit jónak látsz.
2018. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csinálod, ahogy akarod, de vannak határidők.

Sikeres KRESZ vizsga után 2 éven belül kell sikeres forgalmi vizsgát tenned, ami azért elég hosszú idő.

A KRESZ-röl azért annyit érdemes elmondani, hogy azt nem csak az elméleti vizsgán kell tudni... sőt... az elméleti vizsgán kérdésenként egy perc a gondolkodási idő, és a tíz hibapont is rengeteg, ahhoz képest, hogy a forgalmi vizsgán egyetlen szabálysértés miatt megbuktathatnak, és ott gondolkozás nélkül kell tudni a szabályokat alkalmazni is.

Vagyis: ne felejtsd el a KRESZ-t

2018. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb lenne egyszerre megcsinálni, de igazából a te döntésed.
2018. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából tökmindegy, én átnyálaztam az egészet, elméletben jól tudtam, mégis mire forgalomba kerültem újra kellett magyarázni mikor mi merre, hova kanyarodok, mire figyelek, mit csinálhatok és mit nem.
2018. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na meg kicsit olyan ez, hogy hiába tudsz mindent papíron, meg kell szokni az élesben történő alkalmazást.


Például kanyarodó főútvonal, útjelzések, jobbkezes utak, mindenféle kereszteződés. Papíron egyszerűek, valóságban meg van olyan kis, kereszt út, hogy csak néz az ember, mert nem is látni. Vagy elvesznek a táblák, útjelek is vagy lekoptak, vagy 2 van egymás mellett.


Ez olyan dolog amit folyamatosan tanulni és alkalmazni kell.

2018. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek <3
2018. jún. 19. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Már tavalyi kérdés, tudom... De hátha valakinek aktuális... Én Július 8-án kreszvizsgáztam. Pechemre 15-ig nyári szünet volt az autós iskolában. Így Július 15-én este kaptam oktató telefonszámokat. 16-án vettem fel velük a kapcsolatot. Egy vállalt el, akkor úgy látta, Szeptemberben kezdhetek. November van, még mindíg tele van szegény.... Tehát, nem tudok mit csinálni, mint várni... Elég hosszú így a szünet a kettő között.... Nem baj. Gyakorlom online a kreszt, nap mint nap. Te hogy döntöttél végül?
2019. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!