Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósiskola Esztergom környékén?

Autósiskola Esztergom környékén?

Figyelt kérdés
Inteneten találtam párat Esztergomban, de tanácstalan vagyok. Friedmann Robi weboldalát böngészve elég szimpatikusnak tűnik. Az ott leírt dolgok a jogositvány menetéről igazak a többi autósiskolára is?

2018. jún. 10. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem iskolát kell keresni, hanem egy jó gyakorlati oktatót, aki mellett nem nyűg lesz a vezetés tanulása.

Az elméleti rész tanulása szinte csak a tanuló hozzáállásán múlik, de a vezetéshez össze lesz zárva egy szűk fémdobozba két ember, és ott kulcs fontosságú, hogy ők azt hogy viselik el.

Ugyanannál az iskolánál is dolgozhat jó, és rossz oktató, sőt egy oktató lehet az egyik tanulónál jónak minősül, a másiknál meg rossznak, egy szigorú oktató is lehet jó, ha a szigor nem személyeskedő.

2018. jún. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.


Én is Esztergomban vezetek. Az elméleti képzést a rutinnál megcsináltam.


Gyakorlati oktató viszont úgy kerestem, h körbekérdeztem, h ki az, aki türelmes, normális. Anyámat is megkérdeztem, h a munkahelyén kérdezze meg a barátnőit.

2018. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!