Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten honnan-hova mennyi...

Budapesten honnan-hova mennyi idő alatt érsz munkába?

Figyelt kérdés

És autóval, vagy milyen tömeg közlekedéssel?


Hamarosan lehetséges, hogy Budapestre költöznék. Úgy hallottam, hogy csúcsidőben, amikor az emberek dolgozni járnak, hatalmas dugók vannak és nagyon lassú a haladás. A Google-térkép csak 10-20 perceket becsül, de én ennél sokkal hosszabb időket hallottam.


Örülnék, ha beszámolnának minél többet a tapasztalataikról, hogy egy átfogó képet kaphassak arról, ez mennyi időbe fog nekem telni.



2018. dec. 8. 10:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Zuglóból Angyalföldre járok, 40-50 perc tömegközlekedéssel. Előbbi jó időben, utóbbi esős hètfő reggeleken.


Valaki írta, hogy a villamosok lassúak. Ezzel nem értek egyet, mert eléggé vonaltól függ, én értelemszerűen az 1-est hasznàlom és az eléggé haladós (persze a közúti lámpaciklus zöldhullámát a megállók miatt nem tudja követni, de ugye csúcsidőben így is fényèvekkel gyorsabb az autózásnál).

2018. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a 3. kerületből járok a 11. kerületbe, ez szentendrei hévvel és fonódó villamossal kb. 45 perc, hévvel és a 4-6-os villamossal kb. 50.
2018. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#9 hihi :)
2018. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!