Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorosok! Ilyen szép időben...

Motorosok! Ilyen szép időben előveszitek a paripátokat, és kerültök egyet, vagy pihentetitek tavaszig?

Figyelt kérdés
Én novemberben teletankoltam, lemostam, kivettem az akkut és csepptöltőre tettem, leolajoztam a láncot, olajos ronggyal bedugtam a kipufogót, állványra tettem, letakartam, és téli álomra küldtem a motort. Most ebben a szép napsütéses időben alig bírom ki, hogy ne pattanjak nyeregbe. Érdemes elővenni, vagy kár lenne bepiszkoli pár km miatt? Az árnyékosabb helyeken még lehetnek vizes szakaszok, itt-ott sárfelhordás is, tehát újra mosnom kellene és a láncot leápolni. Amúgy tegnap láttam egy motorost, ezért kaptam kedvet én is.

2018. dec. 23. 10:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szerintem vátj vele tavaszig. Hiába tűnik jó időnek, még hideg van egy jó kis körhöz. Legalábbis szerintem. Plusz tényleg nem kell újra letisztítanod. De ha nagyon hajt a vágy, akkor jó utat! :D
2018. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a szenvedélyed, hát én biztos nem hagynám ki a helyedben. Most pár napig plusszok lesznek. +4 +10 c°
2018. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ma már mentem.. :D amúgy is őrültek háza van, motorral könnyebb lesz :)
2018. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem is csak az a bajom, hogy újra téliesítenem kell utána. Vagy már nem bajlódom vele, hátha havonta lesz egy-két szép nap egy kis motorozásra. Ez a hideg még belefér. Ilyen időben egy rövidujjú póló elég a motorosruha alá. Megyek is az akkut betenni, aztán "ízirájder, öcsém"! :D
2018. dec. 23. 11:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a beszéd :D De csak óvatosan! Balesetmentes jó utat kívánok!
2018. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
+10 fok felett megyek, és ha teljesen száraz az út. Asszem az idén már nem veszem elő, majd jövőre.
2018. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Természetesen vigyázok magamra. Akku bent van, guminyomás rendben, könnyen indult, amíg melegszik, addig felöltözöm, és már megyek is. Na páááá! ;)
2018. dec. 23. 12:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Óvatosan, mert hiába a komoly pluszok, fagyzugos helyek szinte bárhol lehetnek, ami nagy ellensége a motorosnak.
2018. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Amúgy én annyit tennék hozzá, hogy én nem csinálok nagy ügyet ebből az elrakásból. Lemosom, és 100-as benzint teszek bele, mert az nem trutymósodik. Akkut is bennehagyom, ha kell, van bikázógépem. Szóval csak felpattanok és megyek.

2018. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az akksit azért kiveszem, de én is 100-as benzin csurig a rozsda meg a trutyi miatt. Takarítani is csak módjával szoktam.
2018. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!