Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ugye még simán megkaphatom a...

Ugye még simán megkaphatom a jogosítványom és nem veszítettem semmit?

Figyelt kérdés

2018.november 28-án sikeres forgalmi vizsgát tettem. Ezután terveztem vizsgázni elsősegélyből, viszont olyan életszakaszban voltam, hogy nem ezzel foglalkoztam. Ma kaptam oktatásra időpontot február 11-12-re, ha szerencsém van azon a héten le is vizsgázom és mehetek a Közlekedési Hatósághoz intézni a papírokat.

De ugye nem késtem el? Nem kell majd újra vizsgáznom vagy elölről kezdenem az egészet? Január 24-én volt egy éve, hogy elkezdtem a KRESZ-t, ezért kérdezem. Valaki azt mondta, hogy egy éven belül mindennek meg kell lennie... De ez vonatkozik az EÜ vizsgára és a jogosítvány birtoklására is?


Illetve aki tud segíteni, elmondaná, hogy milyen papírokat kell vinnem magammal a jogosítvány intézésekor?

Az elsősegély vizsgáról kapott igazolás evidens, és azon túl?

Ha vinnem kell az alkalmassá papírt (amit a háziorvos állított ki az elején), akkor csináltassak egy újat, vagy jó a majdnem 1 évvel ezelőtti, amit a folyamat elején leadtam az autósiskolának?



2019. jan. 31. 12:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A háziorvos eleve kettőt ad. Annyit kell adni. Nekem mind a kettőt bevette a suli...furcsálom is. Köszi a választ.
2019. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!