Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váltsak oktatót?

Váltsak oktatót?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy az oktatómat szinte rendszeresen én hajkurászom. Folyton panaszkodik, hogy sokan vannak. Amikor elvállalt mondtam neki, hogy 3 műszakba járok, amire ő azt válaszolta, hogy az jó. Nagyjából jártam is az elején vezetni azonban az utóbbi időben egyre kevesebbet, pedig már nincs soká vizsgáig. Így nme is vagyok annyira szuper amennyire ő elvárja. Most pedig már több mint 1 hete várom, hogy hívjon mert ezt ígérte. Nem hívott. Én kerestem hétvégén is nem vette fel vissza sem hívott. Hétfőn sem. Erre én felhívtam az autósiskolát, hogy jó lenne már le vezetni ezt a pár órát mert kell a jogsi plusz így tuti meg fogok bukni, ha ennyire ritkán megyek vezetni. Mondták hívjam megint fel. Akkor felvette. Kérdeztem mikor mehetek vezetni erre a szokásos szöveggel jött, hogy hívjam este akkor ér haza. Hívtam a munkahelyről nem vette fel. Megelégeltem. Ismét hívtam az autósiskolát, hogy mi van. Erre ők szóltak neki. Akkor visszahívott az oktató. És elkezdett velem kiabálni a telefonban hogy képzelem ezt, hogy hátulról jövő vagyok és nem vele beszélem meg a problémát. Meg ha nem akarok nála vezetni a többi oktató nál sem tudok mert hónapokat kellene várnom. Mondtam neki én nme azt mondtam nem akarok nála vezetni, de egyszerűen nem lehet őt elérni. Jött akkoris minden magyarázattal, hogy nkei el kellett este menni vásárolni a feleségével stb.mondtam ezt megértem.de nekem pedig jó lenne levizsgázni már. Erre érdekes megkérdezte mikor tudok menni vezetni. Mondta holnap reggel tudnék e. Feleltem igen. Érdekes nem? És már ez jó ideje így megy, hogy alig járok de most már a telefont sem vette fel. Aztán gondolkoztam és felhívtam ismét az autósiskolát, hogy kiabált velem és ezek után hogy járjak vele vezetni, ha idegbajos? Mondták próbálnak nekem másik oktatót szerezni remélem sikerül és nem vele kell levezetnem a maradék óráim. De mi van ha igen?! Totál elvette a kedvem ez a gyökér oktató! És persze még neki áll feljebb.
2019. febr. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy eléggé leterheltek az oktatók,mondjuk ilyenkor annyira nem vészes,majd nyáron.

Az én oktatóm agyával is volt valami baj,egy idő után már vezetni se igazán volt kedvem , amikor megláttam már kellően feszült is voltam. Úgy voltam vele 20 óránál járok,kibírom ami még van,de aztán épp rossz napja volt és hát akkor belőlem is kipattant minden aztán úgy kellően feltüzelve berobogtam a suliba ahol mondtam,hogy másik oktatót akarok.Jöttek azzal,hogy hát nem igazán tudják kihez rakjanak meg majd amikor valakihez valamikor betudnak akkor szólnak. Itt ismét kiakadtam,de 10 perc se telt el már megvolt a kövi időpont az új oktatóval. Akivel gyors lezavartuk a maradék kötelező órát és mentem is vizsgára. Az egyetlen amit bánok,hogy nem előbb léptem,de azt nem bánom,hogy léptem mert a másikkal lehet 50 óra után se lett meg volna az ,hogy vizsgára tudjak menni,de szerintem akkor már eszembe se jutott volna,hogy én még egyszer vezetni akarjak.

2019. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokan vannak ilyen cipőben ezek után én sem szeretnék vele járni vezetni.
2019. febr. 19. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

"Én kerestem hétvégén is nem vette fel vissza sem hívott. Hétfőn sem."

Itt váltanék azonnal gondolkozás nélkül.

2019. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg az mi, hogy este hívd, oktatás közben is fel tudná venni.
2019. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben megtörtént az oktató váltás szerencsére. Valószínűleg valami kimagyarázta az autóiskolának is, biztos védte magát. De már nem érdekel. Csak sajnálatos, hogy ilyen okatatók vannak, tisztelet a kivételnek. Már kezdett elmenni az egésztől a kedvem. Az új okatató már első hallásra is alkalmazkodó b volt, pedig le van terhelve ő is. Megmondta csak 3 hét múlva tudnék kezdeni. Mondtam nem gond. És nála akár 1 nap alatt is levezethetném. Csak azt bánom, hogy naív voltam és eddig vártam.
2019. febr. 19. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!