Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy-hogy nincs nemet rendszam...

Szmnt kérdése:

Hogy-hogy nincs nemet rendszamu kamion a hazai autopalyakon?

Figyelt kérdés
Bolgar, roman, lengyel, szerb, magyar kamionoklal van tele a palya, esetleg torok, cseh. Nyugat europait egyaltalan nem latok pedig napi szinten ingazok. Se nemet, se francia, se osztrak. Ok nem szallitanak erre vagy mas “technologiaval” logisztikaznak? Nyugaton sincsenek? Koszi

2019. márc. 6. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" És ez nagyon nagy szó, mert a Svájciak még a környező országokba se járnak nagyon, még annyira se mint a németek, és egy kezemen meg tudom számolni hány svájci rendszámos kamiont láttam svájcon kívül az 5 évem alatt"


Vagy esetleg a svájci cégeknek vannak EU-s leányvállalatai? Schöni? Galliker? Bertschi? :)


Van amúgy echte svájci fuvarozóvállalat aki nemzetközizik is -pl Magyaroroszágot érintő állandó járat is van - de természetesen azokon sem svájci sofőrök dolgoznak.

2019. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
erősen kétlem, hogy a svájciak unióznának vagy nemzetköziznének, hacsak nem aranyat gyártanak Svájcban és nem akarják enyeskezű keletiekre bízni a melót, abban az esetben megértem hogy ő maga akarja elhozni, de amúgy meg semmi értelmét nem látom, hogy ne bízza másokra a fuvarokat, még ha ő maga is akit felbérelnek.
2019. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"erősen kétlem, hogy a svájciak unióznának vagy nemzetköziznének,"


Pedig hidd csak el, van néhány nemzetközizős svájci cég is :)

2019. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!