Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Félek ha más vezet?

Félek ha más vezet?

Figyelt kérdés
Pár éve előjött az nála, hogy ha más vezet rajtam kívül ideges vagyok és görcsbe van a gyomrom, viszont ha én ülök a volánnál halál nyugodtan megyek... Mitől lehet ez? Lehet ezen változtatni? 21/F

2019. márc. 7. 16:45
 1/4 anonim válasza:

Nem bízol az adott sofőrben szerintem. Néhány emberrel én is így vagyok, teljesen más az anyós ülésen űlni amikor ők vezetnek.

Nálad akkor jön ez elő, ha a te kocsidat vezeti más, vagy nem ettől függ. Minden ember, vagy csak bizonyos emberek esetén?

2019. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem félek,csupán nagyon idegesít és ha engem idegesít akkor én idegesítem azt aki vezet (miután feszt beleszólok) szóval hamar eljutottunk odáig,hogy senki nem szeret úgy jönni velem,hogy ha nem én vezetek. Mondjuk én kifejezetten szeretek vezetni,szóval nincs ezzel gond :) Az én autómba az utasok eléggé be vannak szabályozva,szóval eszébe se jut senkinek olyan,hogy még véletlen is vezesse :D
2019. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta megvan a jogsim, én is jobban stresszelek az anyós ülésen.
2019. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen emlékszem, hogy leszartam ki hogy vezetett, meg röhögtem, ha valaki 90-el ment a faluban, és én mellette ülök. Most meg ilyen esetekben 120 a pulzusom, és reflexszerűen belepofázok mindenbe, annak ellenére, hogy tudom, hogy nagyon csúnya dolog. Azóta van így, mióta nagyon sokat vezetek, és alig ülök más mellett.
2019. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!