Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kutyás rokonodat hogy engednéd...

Kutyás rokonodat hogy engednéd be az autódba?

Figyelt kérdés

Teljesen természetesnek veszi, aztán azt nem mondja, hogy segítsek kitakarítani?

Engem annyira nem is zavarna a szőr, de van, hogy viszek másokat is, azok meg bele nem ülnének.

Ráadásul meg is akarom hirdetni eladni az autót.

(régebben még le is bszott, hogy mi az, féltem az autót?)



2019. ápr. 15. 03:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tarts az autóban szőrtelenítő hengert.

Beszéld meg vele, hogy zavar és jól esne ha segítene.

Ha egyikre se hajlandó nem kell furikázni. Nem vagy taxis

2019. ápr. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen bekészítve egy nagy pokróc, a kutya próbáljon azon maradni.
2019. ápr. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, ez azért érdekes. Mi például kutyás család vagyunk, de a mi saját autóinkban is vannak mindig tiszta pokrócok és plédek ha valaki beülne hozzánk, de ha más autójában utazunk a kutyákkal, akkor is alap, hogy körbepokrócozzuk őket, hogy semmilyen kár ne érje az autót.

Szerintem meg lehet vele nyíltan beszélni, hogy bocs, de igen, az autó nálad érték, ha bele akar ülni akkor hozzon pokrócot.

2019. ápr. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Box. Szerintem ez a megoldás. Bár ha nagyon pici autód van akkor nehezen megoldható. Én például kutyás vagyok, cipelem is elég gyakran a kutyát az autó kombi részébe. Ott nem tud mászkálni, biztonságosabb is, ha esetleg hányna (nem volt még ilyen), akkor nem az autót hányja össze és a kutyaszőr is minimális. Természetesen ne te vegyél boxot, hanem ő. Ez a felelős kutyatartáshoz hozzátartozik, ha szállítani akarom akkor szükséges. Én is szállítottam állatmenhelynek 100 kilométerrel odébb kutyát azzal a feltétellel, hogy biztosítsanak boxot. Nyilván abba nem tettem bele egy ismeretlen kutyát amiben az én kutyám utazik heti rendszerességgel. Adtak, leszállítottam a kutyát, box visszaad, kész. Bár sajnos ezek nem egyszerű dolgok, mert sokszor alapvető dolgokat is nehéz megmagyarázni embereknek és némelyeknek tényleg minden marha természetes. Meg kell vele beszélned.
2019. ápr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hm, tényleg box, pedig van is neki, meg be is férne.

Elég szőrhullatós kutyus, 1 hónapja volt, hogy megveszik az autót, fél napig szőrtelenítettem előtte.


Az a szőrtelenítő henger jó ötlet, nem hallottam még róla!


Amúgy nekünk is van kutyánk, csak már nagyon idős, autóban nem mehet, kikötötte a doki, csak nyugtatóval, mert baj van a szívével.

Régen én is pokrócoztam.

Csak ez a rokon fura evvel a "gyere értem, viszem a kutyát és pont, meg ne merj nyikkanni"

2019. ápr. 15. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Normális kutyás ember nem tiszta szőr!

Kinek a ruhájából hullik a kutyaszőr az szimplán ápolatlan!


A kutya pedig hordozóban vagy lábnál egy pokrócon. Világos színű félből belsős autóm van, kutyát csak vészhelyzetben vinnék, akkor viszont nem hezitálnék, hogy menni kell (pl. állatorvoshoz) A hordozó/vastag nagy pokróc tökéletes ilyen téren

2019. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 veterán vas ***** válasza:

Egyáltalán mit keres a kedves rokon az autódban?

Ő vette, vagy valami okból kötelező a sógort/komát/nagynénit fuvarozni?

Jah' és ha már beülnek a rokonok, akkor viszik a kutyát, intézik a hétvégi piaci nagy bevásárlást, és szállíttatják a telekre a Robi-kapát......

Egy összetartó nagy családban természetesen így kell!

Természetesen??? :(

2019. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszól, akkor kereshet másik sofőrt. Szerintem, de te döntesz.
2019. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg hogy vége a kutyataxinak, ennyi volt.

Esetleg közöld vele, hogy ki fogod takaríttatni az autót, milyen névre hozzad róla a számlát neki.

2019. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!