Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a legjobb reakció arra ha...

Mi a legjobb reakció arra ha valaki kiszáll az autóból és verekedésre invitál?

Figyelt kérdés

13 éve vezetek,többnyire Budapesten.

Sok szóváltásban volt részem, durvábbak,viccesek, nevetségesek, de azt hiszem ez valamilyen szinten hozzátartozik a városi közlekedéshez. (szerencsére azért nem túl gyakori jelenség)

A múlthéten viszont egy tök ostoba félreértés miatt kipattant nekem a hülye gyerek, hogy úgy szájba ver.

Le volt húzva az ablakom, kérdeztem, hogy és mire vársz?(ott állt a kocsim mellett)

Anyázott még aztán elindult vissza az autójába.Mondtam, hogy ezért kár volt kiszállnod, erre még visszafordult, de meg is állt, és szitkozódott, aztán elment.

Úgy gondolom jól reagáltam, de azért néha kicsit viszket a tenyerem, mert kicsit dühít hogy 2x akkora voltam mint ő, jól edzett sportoló vagyok, és egy kis nyikhaj gyerek jön oda.

Jól esett volna leverni neki egy jó embereset, de egyfelől hogy balkáni dolog lenne, nekem nem is érné meg ha utána rendőrt hív csak nekem lesz rossz.

Emiatt így bennem van, hogy kiszállhattam volna legalább hogy akkor kezdjük, vagy ez is épp elég kellemetlen neki hogy csak pattogott az ablakom alatt?

Mit kell ilyenkor csinálni, mi a legjobb megoldás?

Az ablak fel és kocsi lezárt ne említsük, nőknél abszolút elfogadható de szerintem az egy férfi számára megalázó akkor is ha ő az erősebb.Viszont a verekedés meg primitív, én azt sem tartom jó megoldásnak, de minimálisan hajlok rá.


2019. szept. 6. 14:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ugyan már, senkinek sincs akkora töke ebben az országban, még az orosz videókban sincs olyan hogy a rendőrök kiérkezéséig üt....
2019. szept. 6. 21:23
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Nincs-e? Az Észak-Magyarország napilap "csak" hetente egy ilyenről számol be a "Sziréna" rovatban. És még mennyi ilyen hír van a mindenféle hírportálokon.

Ez még akkor is bődületesen sok, ha csak a bejelentett, tehát nyilvántartott eseteket vesszük.


De akkor nézzük, többnyire hogy zajlik ez a forgatókönyv. Kiszálltok, ő jól elagyabugyál, visszaül a kocsijába, elhajt, és onnantól hiába hívsz rá akárkit, letagadja helyből, hogy akár csak látott is téged. Ha nincs tanú, és nincs bizonyíték, simán megteheti.

Ha van, az más, persze.

2019. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
57%

36-os csillag-villas csavarkulcs :-)

Majdnem 50cm hosszú, 3 ujjnyi széles

2019. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A kolléga pl. elég elszántnak tűnt, és mégsem élt a lehetőséggel.Ez jellemző az emberek 95%-ra...mindenki azt hiszi hogy elveri a másikat de azzal valahogy mindenki elfelejt számolni hogy a másik is visszaüthet.
2019. szept. 6. 21:30
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Nos Kérdező, ha kiszállsz, ő pedig visszaszáll a kocsijába, akkor további erőfitogtatásra nincs szükség. Sok ilyen surmóság van, aki a kocsijában sérthetetlennek érzi magát, és amperkodik, amikor viszont valóban kiszáll a másik, visszavesz az arcából.
2019. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Én elég heves vérmérsékletű ember vagyok. Szituációtól és helyszíntől függ a reakcióm, de alapvetően beleállok az ilyen helyzetekbe. Mindig kiszállok és mehet a mivanozás, a feszülés, meg az izmozás. Ezt általában nem követi semmi, 20-ból 1 ember az, aki nem csak a száját jártatja. Olyanban még sosem volt részem, hogy valaki eszközzel jött volna nekem. És még annyi, hogy forgalmas helyen nem balhézok sosem, nem hiányzik bírósági ügy...
2019. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nekem is volt pár afférom vezetés közben amiket többféle módon oldottam meg én nem is értem az emberek bátorságát hogy miért nem mérik fel először, hogy kinek szólnak be már csak azért sem mert én 24 éve testépítek hajam sincs, de azért próbálkoznak.

Pár esetnél elég volt nekem is kiszállnom a kocsiból, de volt rá példa hogy ketten hárman indultak felém amire én úgy válaszoltam hogy mindkét kezemben egy-egy viperát tartottam, persze mégcsak kicsapni sem kellet már fordultak is vissza.


F/41

2019. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!