Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most akkor tehetem magam...

Most akkor tehetem magam mellé a babát az autóban? Hogy kell kikapcsolnom ott a légzsákot?

Figyelt kérdés

6 hónapos, nem az én babám, de én leszek vele 4 napig.


Nincs baj az autóban, de sokkal nyugodtabban vezetek, ha ott van a mellettem lévő ülésen, mert látom mit csinál, tudok vele játszani. Hátul meg ha éppen kiesik a cumija, leejti a játékot, hirtelen nem tudok mit csinálni, mert nagy az autó, nem ér el a hátsó ülésig a kezem. A barátnőm azt mondta, hogy ő hátra szokta tenni, de szerinte mindegy, csak ha elől van, akkor kapcsoljam ki a légzsákot... Viszont ehhez én elég hülye vagyok, azt hol kell? Egyáltalán, ki tudom kapcsolni egyedül, vagy szerelő kell hozzá?


2019. szept. 8. 14:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
66%

Nézd, a fórumon kapott válaszokból szemezgesd ki, mi az, amit hasznosnak találsz és mi az, amit nem.


De azért az szerintem egy intő jel, hogy az itt válaszolók többsége óva int attól, hogy a gyereket az első ülésen szallitsd és hogy a vezetésén kívül mással is foglalkozz menet közben.


Sajnos egyetlen, a te kontrollodon kívül eső tényező is balesethez vezethet és egész egyszerűen hiába nem ért eddig semmi baj, annak a pár másodpercnek, amit a babára figyelve vakon gurulsz előre, minden rutinod, tapasztalatod és szerencséd ellenére komoly jelentősége lehet.


Fontold meg, ennyit kérek és kérünk!

2019. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
59%
Na jó, te egy troll vagy.
2019. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
36%
Az anyósülés légzsákját a kinyitott kesztyűtartó jobb legszélén található gomb OPEN és CLOSE irányba történő elforgatásával bírod szabályozni. Ha nincs ilyen a kesztyűtartódban, akkor nem lehet kikapcsolni az anyósülés légzsákját.
2019. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
70%

21. " Ostoba vagyok, dehát ez van ".

Látod, van neked igazad is.

2019. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy meg kérdező a legtöbb gyereket az autó elringatja, szóval nagy valószínűséggel elalszik az autóban, vagy bágyadt lesz, szóval nyugodtan ültetheted hátra! Nálunk is mindig hátul ült a kisfiunk, mégsem volt ebből semmi gond.
2019. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!