Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért ilyen felelőtlen némelyi...

Miért ilyen felelőtlen némelyik sofőr?

Figyelt kérdés

Nap mint nap látok olyan eseteket, hogy elgondolkozom rajta, hogy hogyan lehet egy sofőr ennyire feledékeny és figyelmetlen.

Ilyen például ha szürkületben vagy sötétben városon belül világítás nélkül vezet, nem is tudom, hogy hogyan nem veszik észre, hogy se az utat nem világítja meg a kocsi, és műszerfalvilágítás sincs. Vagy a másik, ha kint marad az index. Az mellett, hogy villog a sofőr előtt még kattog is mellé, amit szerintem lehetetlen figyelmen kívül hagyni (ha kicsikét is figyelmes a sofőr!).


Csak én gondolom úgy, hogy az ilyen sofőrök feledékenyek és figyelmetlenek, és részben alkalmatlanok a vezetésre?



2020. jan. 27. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket én sem értem.
2020. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Számomra is teljesen érthetetlen aki lámpa nélkül közlekedik sötétben, viszont több típuson is indításkor ugye kapcsol a menefeny automatán, ezzel együtt a műszerfal is világít, egy figyelmetlen, vagy idősebb ember számára ez pedig azt jelenti H minden rendben, mehetünk. Nagyon balesetveszélyes tud lenni.
2020. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, de én olyan kocsival is láttam ilyet ahol még nem volt menetfény
2020. jan. 27. 18:59
 4/17 anonim ***** válasza:
2# a menetfénynél nem világít a műszerfal
2020. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
az igaz, mert a menetfény nappal kell, így ebből következtethető, hogy műszerfalvilágítás nincs. Amúgy az is nagyon rossz, mert a menetfény sötétban vakít.
2020. jan. 27. 19:11
 6/17 Beviz Elek ***** válasza:

#4

Az enyémben folyamatosan világít a műszerfal ha rá van adva a gyújtás, halványul egy kicsit ha felkapcsolom a lámpát.

2020. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gondolom minden kocsinál más, meg az sem mindegy, hogy automata világításvezérlés van-e a kocsiban vagy nincs.
2020. jan. 27. 19:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek kérdező.
2020. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Konkrétan vmelyik újabb Suzukirol mondtak nekem, hogy abba világít, ezért gondoltam H lehet több is, ahogy írják. Ezeket az újabb Suzukikat meg tudjuk, H altalaban a kalaposok használják..:D

2020. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az új Suzukikban pont tudom csak progamozva van a menetfény, szóval rajta lehet felejteni
2020. jan. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!