Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Robbantál már le az otthonodtó...

Robbantál már le az otthonodtól távol autóval, és mit csináltál?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

1- Otthagytam, vettem akksit beindult hazajöttem.

2- Otthagytam, összetörték, rendőrség elszállította, eladtam.

3 - Elmentem benzinért, beindult hazaértem.

4 - Nem indult, betoltam, beindult, hazaértem.

5 - Összetörtek, szóltam nővéremnek, hazavontatott, megjavítottam mentem tovább.

2020. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Eldurrant a fékcsövem. A bankszámlámhoz szerencsére tartozik arany mastercard amihez van autós asszsztencia, így ingyen hívtam trailert aki elvontatott egy ismerős szerelőig, ahol cserélték.

Azóta annyi a változás, hogy már én is meg tudnám csinálni :) (bár nem a tesco parkolóban tenném asszem)

2020. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Apukám járt így, 35 litert evett a kocsi 50km-n elfolyt a gázolaj, aztán jött a tréler, résolajcső volt a ludas.


Nekem egy volt friss jogsis voltam és kuplunghibás autón tanultam, pont 1 utcára állt meg, és nem lehetett váltani.


Ezért csináltam meg a CE jogsit, hogy ha ilyen lesz akkor otthagyom és amint tudok bérlek utánfutót és megyek érte. :) sajna nincsen aki segítene max. hazajutásba a szüleim, néha.

2020. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mexereltem.
2020. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Meghalt a turbó, hazavànszorogtam nagy nehezen a 3-ason Encsről Budapestre és minden emelkedőnél, lámpánál imádkoztak, hogy maradjon ereje a gépnek.
2020. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21 km-re a házamtól leállítottam a kocsit, és utána nem indult be, betolva is lefulladt. Tréleres autómentő hozta haza, nem is volt olyan drága. Az üzemanyagszivattyú volt eldugulva. Még jó, hogy nem akkor történt, amikor több 100 km-re voltam otthontól. Volt ilyen kártyám amúgy, ami egész Európában ingyenes hazaszállítást biztosít évente max 2 alkalommal, de már nem érvényes, mert túl öreg a kocsi.
2020. febr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Autóklub tag vagyok
2020. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ausztriában maradtam, elfüstölt a turbó. Akkor pont nem volt otthon megfelelő autóm, amivel az utánfutó traileremmel kijöhetett volna valaki értem, ezért a sógoromat hívtam, aki trailerezik, és 10 órán belül értem jött a kényelmes ML Mercivel. De ha pont nem ért volna rá, akkor kaptam volna másik 10 telefonszámot tőle.

A kedvesem 2x is robbant már le, akkor mindkétszer én mentem utana, egy offroados Nissan Patrollal húztam haza, az említett traileren.

Meg egyszer felborultam egy Passattal, akkor is egy jó barátom jött ki utánunk a Patrolommal, és kihúzott engem is, meg a másikat is akivel ütköztem, és borultunk.

2020. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. tönkre ment a generátor a Nissan Primeramon. Persze pont egy forgalmas lámpás kereszteződés közepén állt le az autó . Kértem a mögöttem lévő autóstól segítséget, aki haza húzott.

2.vasuti átkelő előtt, le állt a Renault megane - m. Eszembe jutott, hogy egy szerelő ismerősöm a közelben lakik. Felhivtam, pont rá ért és a helyszínen elharitotta a hibát. Valami saru leesett a generátorról.

3.Fiat regattám motorja adta meg magát vidéken. Szerencsére 2 kocsival voltunk, így haza húztak.

4 Horvátországban utolsó napon, nem indult a suzuki swiftem. Mint kiderült kevés benzin volt benne és emelkedőn pakoltam vele, ezért nem kapott benzint. Hoztam bele üzemanyagot és betoltuk, be indult.

Sok fost@licska megfordult a kezem alatt, ezért még tudnék mesélni.

Peugeot 206 kb. 3-szor robbant le

A Renault megane is még vagy 2 szer.

Suzuki wagonr is kétszer hagyott cserben.

2020. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!