Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogosan jött nekem egy ember...

Jogosan jött nekem egy ember csak azért, mert levillogtam egy nagyon szabálytalanul bekanyarodó autóst? (sztori lent)

Figyelt kérdés

mentem egy úton. egysávolt volt, kátirányú. szaggatott vonal a két sáv között. Egyszer csak egy ugyanolyan út torkollik bele 90 fokról jobbról.

Látom, hogy egy fekete porsche áll keresztben. Tudjátok hogy akart bekanyarodni? Az én sávomra keresztbe ráállt és indexelve várta amíg a (nekem) szembesávból elmennek. Én egy jóóóó hosszút dudáltam, mert hát azért eléggé nagy pofátlanság ráálni a sávomra csak azért, mert nem engedik be a túloldali sávon. (a porschés nő balra akart bekanyarodni nagy ívben.) Én mivel éjszaka volt, ezért elkezdtem villogni úgy 30 másodperc után, mert mögöttem is dudáltak mint az állat, nem tudom hány km-re sor volt már. Ezt meguntam és mivel elég faxa béjemvém van, ezért a fényszóró magasságát a legmagasabbra (nő arcára) irányítottam és a ledes távolságival stroboszkóp szerűen villogtam. Ő meg mutogatot nekem, hogy mi bajom van, meg takargatta a szemét. Most járunk 3 percnél. Azóta áll ott. A nő mögött meg nem engedték hátra, mert ott is hatalmas sor alakult ki, nem elhetett megoldani, hogy az összes autó hátramenjen. Szemből meg jöttek rengetegen, mert valamikoncert volt. Én dudáltam villogtam, a nő már alig látott. Közben rám is villogtak ésrám is dudáltak.


Most jön az a rész ahol nekemjön a nő. Ekkor a nő kiszáll és elkezd velem üvöltözni ilyen sikítós rikácsolós hangom, hogy mit kell villogni meg dudálni. Én meg mondom neki, hogy nem kell kiabálni hallom így is (téptem az idegeit) talán máskor nem kell keresztben megállni. Ha hátra néz, akkor talán látja, hogy több kilóméteres a sor. És ez mind csak MAGA miatt. Ekkor a fémkarikás táskájával megcsapta a kocsimat. Lejött a fekete fényezés.

Ekkor már kiabáltak is mögöttem, hogy húzzak már a pcsába. Felvilágosítottam őket, hogy nem tudok, ugyanis keresztben áll az a nő. Hálistennek a többi emberben volt emberség és egyetértettek velem. Megállították a szembeforgalmat, a nő anyázva elment, de én utána még feljelentést tettem, mert megrongálta a kocsimat. Rendszám alapján tettem.


Namost. Tényleg így kell ezt? Nekemjön azért, mert Ő állt meg keresztben az úttorkolatnál? Teljesen megakadályozva a továbbhaladást? jobbra szalagkorlát, balra árok. Tehát kikerülni sem tudtam. Plusz km-re sor. Alap, hogy tudatom vele, hogy mekkora paraszt.


2020. júl. 2. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Mutass egy képet az autód sérüléséről, addig egy szót sem hiszek el belőle. Még a hülye is érzi, hogy ez egy kitalált történet.
2020. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Köszönöm ezt a kis sztorit. Feldobta a hangulatom így estére :DD
2020. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Szép kis sztori. Mindenesetre én jelentettem, ha esetleg más is és törlik, meg fogom érteni :)
2020. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

"zért a fényszóró magasságát a legmagasabbra (nő arcára) irányítottam "

Mari, te hazudol!

2020. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mit nem lehet azon elhinni, hogy levillogtam egy pofátlan sofőrt. De tényleg :D Már mindenről bizonyíték kell? Hüvelygombáról ha kérdezek ne küldjek bizonyítékot?
2020. júl. 2. 21:51
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#14 csak a nő arcára, se fel se le, se jobbra se balra xddd ez valami hiperszuper fényszóró lehet, mint a modern mátrixledes, csak itt az összes ledet egy pontra tudod szugerálni xddddd
2020. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól értem, találkoztál egy pofátlan autóssal, aki pofátlanul pofázott neked, mert pofátlanul pofátlankodtál vele LOL :D
2020. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy szót se hiszek el ebből a meséből, amíg el nem mondod, pontosan hol, melyik kereszteződésben történt.

Éjszaka volt, de minden irányból óriási sor... ugyan!

2020. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan a Fehér háznál volt és épp a királyi család hazatérésébe akadt bele. Valószínűleg a nagy sort biztonságiak alkották fekete kormányzati autókkal, a nő aki pedig kiszállt és neki ment, maga volt személyesen Erzsébet királyné :D
2020. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsétlen... Az megvan, hogy a KRESZ nem tiltja azt, amit a Porsche vezetője csinált?


Az elsőbbségadási kötelezettség annyit jelent, hogy nem kényszeríthet hirtelen fékezésre vagy irányváltásra. Ha már ott áll előtted és várja, hogy elfogyjanak a szembejövők, az teljesen szabályos. Gondolj bele, hogy a fenébe kanyarodnál balra másképpen, ha sűrű a forgalom? Vagy egyszerűen csak benézte és már a kereszteződésbe gurulva vett észre egy neki jobbról érkezőt ?

2020. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!