Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire tartjátok veszélyesne...

Mennyire tartjátok veszélyesnek a motorozást? Mennyire vagy kiszolgáltatva a többi közlekedési résztvevőknek?

Figyelt kérdés

Ha az ember óvatosan csinálja, akkor nem annyira veszélyes?

Egy 125-ccm3 chopperre gondoltam. Nektek mi a vélemenyetek?

Egy ilyen gyorsasági vagy sportmotortól azért rendesen félnék.



2020. aug. 31. 13:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk hűtővíz és lánc az 535-nél kevésbé játszik szerepet. :)


Ami nagyon fontos, az a sisak. Csak újat, csak szaküzletben, ahol segítenek megtalálni a tökéletesen kényelmes, tökéletesen megfelelő méretűt.

A többi ízlés dolga. 535-re bőrnadrág, bőrdzseki, csizma, aztán Get your motor runnin', Head out on the highway...

2020. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
64%

#31 na ez mondjuk hirtelen eszembe se jutott hogy léghűtéses csak írtam ahogy én szoktam saját motoron

kardán meg jó dolog az örökéletű

2020. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Ismerősöm nem védte rendesen a derekát aztán felfázott.

Veletek volt már hogy megfáztatok motoron?

2020. szept. 1. 21:35
 34/34 anonim ***** válasza:
64%

volt hogy másnap fájt a torkom de komolyabb bajom nem volt pedig télen is rendszeresen motorozok

olyankor ami rajtam van az jó vastag bakancs, 1 vastag nadrág és külön térdprotektor mert az is felfogja azért a szelet picit, pulcsi vastag kabár rá, maszk, téli protektoros kesztyű, kormányra rakható kézvédő meg ugye sisak, derekamat nem takartam semmivel és nem volt gondom, de én ismerem a testem és tudom mit birok tehát ha te tudod hogy könnyen felfázol akkor úgy öltözz

2020. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!