Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért vannak még ilyen butus...

Miért vannak még ilyen butus kereszteződések?

Figyelt kérdés

Erre lakok 2 hónapja, naponta fordulok erre, most volt utasom aztán jövök nem a fotózott útról hanem balról. Eddig azt gondoltam, hogy aki itt közlekedik annak van macisajtja, de ma kiderűlt nincs és akkor nekem kell elsőbbséget adni. Tök fura volt ezt megtudni, naponta több alkalommal is járok erre.


Neked volt hasonló élményed? Megszokott út, erre jön a felismerés, hogy upszi, itt biza nem az van amit gondoltál.


Itt van eme hely.


[link]


Somogy megye, Böhönye 68-as meg a 61-es kereszteződése.


Jó, én vagyok a buta, de jobb a kereszteződést hibáztatni , az nem szól vissza.


2020. dec. 22. 12:20
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Egyenrangú az tényleg rossz, én nem szeretem. Körforgalomban kevesebb a baleset.
2020. dec. 22. 13:48
 22/35 anonim ***** válasza:
65%

Miért vannak még ilyen butus sofőrök?

Hogy kaptak jogosítványt?


Aki nekiáll itt vergődni, de egyébként meg ilyen szinten nincs tisztában a szabályokkal, az ön- és közveszélyes, képességeit tekintve alkalmatlan a járművezetésre.

2020. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
22%
#11 mi az a stoplámpa? :D
2020. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom miért ekézik itt páran a kérdezőt, főleg azok, akik stoptábláról (stoplámpáról?) magyaráznak - azok a kérdést sem igazán fogták fel.
2020. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
76%

Legalább a kérdezőben felmerült, hogy valamit rosszul csinál és érdekli, hogy mi lenne a helyes. Sok ember nem jut el idáig.


#23: hol olvastál stopLÁMPÁT? Nem kéne új szemüveg? :)

2020. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom miért olyan magyaráz, aki stoplámpának olvassa a stoptáblát... :D
2020. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
37%
Jogos, attól még f@szságot beszéltek, mert szó sincs stoptábláról sem.
2020. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező innen ment be balra:

[link]


Egyértelműen látszódik, hogy el kell engednie a szemből egyenesen és jobbra haladót. Ez egy mezei kereszteződés, amiből tengernyi van szerte a városokban. Annyiban speciális csak, hogy van ott egy kitérkövezett terület.

2020. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Igen. Köszi.


Ilyeneket úgy teleraknám macisajttal, ti nem?

2020. dec. 22. 16:26
 30/35 anonim ***** válasza:
84%

„29/29 A kérdező kommentje:


Igen. Köszi.


Ilyeneket úgy teleraknám macisajttal, ti nem?”


Lehet, adott ponton a szabályokat nem ismerőknek egyértelműbbé tenné a helyzet. De mi a biztosíték arra, hogy ha az alap erősorrendet (egyenesen, jobbra kis ívben, balra nagy ívben, tolatás) nem ismeri, akkor a tábla fogja érdekelni.

A helyzet egyértelmű, szerintem.

2020. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!