Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik a legidegesítőbb sofőr...

Melyik a legidegesítőbb sofőr az utakon?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 22:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%
Az idegbeteg hülyegyerek.
2021. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

A "sietős" aki mindezek mellé agresszív.


Egyetlen amit a KRESZ-ből tud, hogy a törvényileg jogos haladását tilos akadályozni, és a vezetési tudást a gázpedál taposásával azonosítja.


Bármilyen forgalmi helyzetbe, szabálytalanságba bele megy, csak hogy 1 percet nyerjen. Aztán az első teljesen hétköznapi szituációnál balesetet okoz és jobb esetben kinyírja magát, rosszabb esetben másokat.

2021. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
Az idegbeteg státusszimbólumos, meg a nem státusszimbólumos, de magát menőnek érző Volkswagenes.
2021. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%

A fogalmatlan:

- Bekanyarodna jobbra kis ívben egy alárendelt útról egy 2x2 sávos főútra. Többen behúzódnak a külsőből a belsőbe, hogy be tudjon fordulni, de ő nem... megvárja ameddig az utolsó kocsi is elmegy, hogy ő biztos beférjen.

- Nem tudja értelmezni a kanyarodó zöld jelzést, vagy az ellenkezőjét, teli piros mellett egyenesen zöld (Bp. Nagy Lajos Kir. út. tele van ilyennel)

- Nem tudja mire való a gyorsítósáv.

- Rendőrt lát = satufék, 30-as tötymörgés

- Csak akkor indexel, ha a kormány tekerése közben beleakad a kisujja az indexbe

- Zebránál akkor is lassít, ha neki zöld, gyalogosnak piros


Fentiek mind megtörtént esetek

2021. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
42%
Mint a hetes válaszoló, vagy aki ilyen értelmeset tud kérdezni és úgy is vezet.
2021. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Aki a seggembe mászik, 30-as táblánál nyomja mögöttem a dudát mintha fizetnének érte, üveghangon megelőz pusztán csak azért, hogy a következő lámpánál egymás mellett álljunk... És még sorolhatnám.
2021. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%
Aki kapujából kihajtva elém vág (mögöttem sehol senki) hogy aztán 2 házzal odább az erőss szembejövő forgalom miatt tudjunk állni mindketten, mert ő balra be akar fordulni.
2021. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát az amit előttem művelt egy! Lakott területen kívül, előttem meg úgy 40-nel. Utolérem, próbálom megelőzni, riszál előttem, széltől szélig. Egy darabig mentem utánna, táncolt előttem. Egyszer aztán meguntan nagy dudasó, padlógáz, megelőztem. Akkor láttam hogy a vezető ölében ülte egy 6 éves formáju gyerek, és az kormányozott. Hááát...
2021. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
11%
A nők többsége.
2021. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
Nincs sok éves tapasztalatom még a vezetésben, mert viszonylag frissebb a jogsim, de számomra eddig azok a legidegesítőbb emberek, akik a városban főúton előzgetnek, mikor a többi autó sem 30-al totyog. Szóval, hogy nem az, hogy egy autót kielőz, hanem az, hogy így a két sáv között folyton összevissza megy és mindenkit kerülget. Pláne, hogy az ilyen előzgetők többsége nem "szépen" előz, hanem bevág az összes autós elé. Nem értem mire fel, ha ennyire siet, induljon előbb, de ez amit művelnek nagyon balesetveszélyes tud lenni. Persze ilyenkor sehol sincs egy rendőr sem.
2021. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!