Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik a legidegesítőbb sofőr...

Melyik a legidegesítőbb sofőr az utakon?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 22:48
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
85%

- Aki az indexet nem, vagy későn használja, (nem a szándék jelzésére, hanem a nyugtázására)

- Lassabban, vagy jóval gyorsabban megy a kelleténél

- A sávját nem használja ki. pl. jobb szélről fordul balra (mintha kamionos lenne) vagy körforgalomban végig kívül halad "borotválja a többieket" (állítólag így tanítják ?)

- nem a biztonságos, gyors haladás és megérkezés a célja, (persze tudásához mérten, ... ami azért látszik)

- hőzöngő, nem együttműködő, betartó, fölényes bunkó, alázatot kierőszakoló (nem a bocsánatot, bár azt sem kéne kérni ha nem kap)

- problémákat felturbózó, sértettet játszó

- azt hiszi hogy ő felsőbbrendű és mindig fitt, aki sohasem hibázik

(Nem mind saját tapasztalat, szerintem elnyomó többségben mindenki rendesen közlekedik, hiszen a zsúfoltság és leterheltség ellenére szépen halad mindenhol a forgalom és az emberek egymást segítik és elnézik a kivételeket. Viszont nézek ilyen videókat, hogy felkészült legyek. Némelyiknél elég nagy a lincshangulat egy-egy utólag se megértett szituációnál)

2021. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
85%

+ még egy (21.vagyok)

- A feleslegesen udvariaskodó.

pl. várom, hogy elmenjen a tizedik autó, utána már nem jön senki és mehetek balra, a kiszámolt időre nem ér oda, kiderül hogy lassít! Még nem tudom mit akar, mert nem jelez, nem villog, nem csinál semmit, azt várja, hogy induljak, de az szabálytalan lenne. Akkor villog, vagy int és megyek, ahogy tudok, hogy szabaduljak a helyzetből. Azért megköszönöm, talán akart egy jót tenni, éppen ilyen lelkiállapotban volt. A röptanítgatást feleslegesnek tartom... Ez saját tapasztalat, nem is egy! Ez kb. annyi időbe telt, míg ezt megírtam... :(

(A cél az volt, hogy gyorsítsuk a forgalmat? Jó kérdés lenne, hogy mi lehetett a célja)

2021. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%
Aki most is itt van rámászva a csomagtartómra, és ráadásul távolsági fény bekapcsolva neki. Mit akarhat? Ja, városban vagyunk, nem én vezetek.
2021. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
79%
Igen sügér! Azért tarts normális követési távolságot, mert nem foglak egyfolytában téged figyelni, hogy mikor méltóztatsz előzni. Ha épp egy kátyút kerülök és neked megyek oldalról, akkor meg nyilván neked áll majd feljebb. Vagy tarts normális követésit, vagy előzz meg, de ne lihegj a tarkómba, mint valami bzi a gőzben.
2021. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
88%

Lakott területen kívül belül tartja a 60-t.

Belemászik a seggembe.

Ugy hajt ki eléd, hogy lassitani kell miatta, s indokoltnál lassabban fog haladni előtted, de sietett kivágni.

2021. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Mindig a másik...
2021. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
37%
A kamionosok és a sóderszállító teherautók, amelyek szabályszerűen letolják a náluk lassabb, rutintalanabb, óvatosabban közlekedőket.
2021. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!