Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Àthajtottam a piroson?Ha...

Àthajtottam a piroson?Ha vannilyen kereszteződès, mi a megoldàs?

Figyelt kérdés

Elèg furcsa szitu...

kerepesi út plàza kihajtónàl.

gyalogosnak van làmpa autósoknak nem làttam. èn bementem a kereszteződèsbe,mikor a gyalogosoknak zöldvolt.Zebràn menőknek megadtam az elsőbbsèget, viszont volt egy ember aki pàr mèterrel arràbb ment... nem zavartuk egymàst de beszólt, hogy neki zöld van (hozzà teszem a kerepesi út külső sàvjàn gyalogolt keresztbe) megnèztem google maps on de nem làttam ott se làmpàt, ahogy a garàzsból kihajtok....


2021. febr. 23. 06:37
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Vajon meddig lehet ezt még fokozni?

Kiderül hogy mindezt gyalogosan, talicskát tolva követted el...?

2021. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Még a végén tényleg kiderül hogy az autópályán ment forgalommal szemben :D
2021. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
63%
Akkor tulajdonképpen szembe jöttél az egyirányún? Innét tényleg csak egyetlen ugrás és jöhet a szembeautópályázás!
2021. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
63%
Pláne, hogy a felhajtón sincs lámpa!
2021. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
esti hírekre gyúrok...
2021. febr. 23. 14:26
 36/47 anonim ***** válasza:
Remélem valami olyanra, hogy bemászott az állatkerti oroszlánhoz és az szétmarcangolta.
2021. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
az nem poènos.... forgalommal szembe ment, majd ledudálta a vele szembejövő rendőrt :) na az már vicces...
2021. febr. 23. 14:46
 38/47 A kérdező kommentje:
amúgy viccet fèlre tève, igen ez egy nagy hülyesèg volt rèszemről, több koncentráció ès nagyobb odafigyelèst kell tanusítanom. Ilyen mèg nem fordult elő vele, szerencsère baj nem törtènt. köszönöm a válaszokat, rèszemrőmről mindenkinek megy a pipa...
2021. febr. 23. 14:53
 39/47 anonim ***** válasza:

Igen, nagyjából jól összefoglaltad.

Koncentrálni, mindig. Most szerencséd volt, de legközelebb nem biztos, hogy az lesz.

2021. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Elmondom miért nem vette észre a kérdező. Amikor hajtott ki az aluljáróból, akkor a plafon még takarta a lámpát. Utána meg már annyira magasan volt a lámpasor, hogy nem vette észre, mert nem felfelé nézett, hanem a forgalmat figyelte. Amikor Bp.-en jártam, akkor én is ugyanezt majdnem benéztem. Tervezési hibás ez a szakasz.
2021. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!