Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az asszony fel jelentett hogy...

Az asszony fel jelentett hogy ittasan vezettem? Elkaptak? Vért vettek? De még mindig nincs jogsim? Az ügyintéző nem tud semmit? Szerintetek mennyit kaptam? Semmi végzés? 0,50et fujtam tavaj? Már 7 hónap eltelt. Szerintetek csak kategoriaeltiltás?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 20:27
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Azt irta kérdezzek, ezért tettem kérdőjeleket. Évek? Vagy végleges? Az lehetetlen, más többet fujt és nem kapott 2 évet se. Amúgy vezetek azóta, sosincs ellenörzés, esetemben is az asszony jelentett fel..., amúgy meg se állitanak.
2021. márc. 24. 22:51
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

0,25-től bűncselekmény

ne aggódj, az eletelt időt beszámítják, lesz bőven miből kivonni...


jogsi nélkül vezetés, eltiltás alatt szintén bűncselekmény

2021. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne vezess. Nem azért, mert én itt azt mondom névtelenül.


Hanem azért, mert ha megfognak akár rutinellenőrzés, akar esetleg baleset részeseként vagy okozójaként jogosítvány nélkül, végleg elrontod az életedet.

2021. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Ismerek sokmindenkit aki jogsi nélkül vezet, ittas vezetés miatt eltiltva, semmi. Sokszoros visszaesőknek is csak pénzbírság, nem sok, 100-150ezer, de úgyse állítanak meg. Ez nem az a rendszer. Azért tettem fel a kérdést, hátha valaki tud konkrétumot, de itt senki se jártas a témában. Tudni szerettem volna, mi ez, hogy 7 hónapja semmi? Azt se tudom lesz e vizsga, azt mondták tuti nem.
2021. márc. 24. 23:15
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

De akkor most volt jogsid vagy eleve anélkül kaptak el? Ez nekem nem világos.


De szerintem troll vagy amúgy :) Azt nem mondom, hogy remélem mert úgyis van olyan aki helyetted is megteszi azt amit ide felvázoltál (pl. Ittas vezetés) de belőled valahogy a válaszaid alapján bűzlik az eset.

2021. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kérdőjelet még konkrét kérdés nélkül nem láttam, jár a Tüske!
2021. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti. Volt jogsim, még sosem kaptak el. Pedig iszom.. Ez tény. Most nincs 7 hónapja, semmi végzés. Én vezetek, mert hogy járjak melóba? Viszont iszom. Most is. Én minden nap iszom, reggel is azzal indítok. Nem vagyok troll, de ha azt hiszed, ne reagálj a kérdésemre, de ez így van. Utolsó, kérdezni kellett azt írta a gyakori. Milyen tüske?
2021. márc. 25. 09:58
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, minél hamarabb kivégez téged egy 50 éves tölgy.
2021. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
28%
Sokkal jobban járnánk, ha családjával együtt végezné ki az a tölgy, hogy még véletlenül se szaporodjon tovább a fajtája.
2021. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
2021. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!