Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az asszony fel jelentett hogy...

Az asszony fel jelentett hogy ittasan vezettem? Elkaptak? Vért vettek? De még mindig nincs jogsim? Az ügyintéző nem tud semmit? Szerintetek mennyit kaptam? Semmi végzés? 0,50et fujtam tavaj? Már 7 hónap eltelt. Szerintetek csak kategoriaeltiltás?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 20:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett kiemelni?

Uncsi van?

2021. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Miért kellett rá válaszolni?

Etetjük a trollt? :)

2021. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Ilda25 válasza:
49%

Szia.Én 0,51-et fújtam. Ügyvédet fogadtam ami 160 ezer ft.

Az első ítéletem 120 ezer bünti és 6 hónap eltiltás. Egy kapuba álltam és épp söröztem tehát a kocsi nem gurult csak fáztam azért volt beindítva. Párom megvert ezért mentem el otthonról a kijárási tilalom alatt ő persze rám küldte a rendőröket. 2 sört ittam meg mérgembe 5 perc alatt. Mire beértem a rendőrségre eltelt fél óra.

Az ügyész fellebbezett ezért most 15.-én tárgyalásom lesz. Alkoholt én azóta nem ittam és a páromat is elhagytam. 13 éve van vezetői engedélyem soha nem volt semmi probléma. Neked hogy áll most a helyzeted?

2021. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Ilda25 válasza:

33-as vagyok. Megvolt a tárgyalásom. A szigorú bírónőnek sikerült megértenie a helyzetem. Vissza kaptam a jogsim és még után képzés sem kell.

Ebből tanultam. Soha többé nem fordul ez elő. Te is tanulj belőle. Sok sikert neked

2021. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!