Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az asszony fel jelentett hogy...

Az asszony fel jelentett hogy ittasan vezettem? Elkaptak? Vért vettek? De még mindig nincs jogsim? Az ügyintéző nem tud semmit? Szerintetek mennyit kaptam? Semmi végzés? 0,50et fujtam tavaj? Már 7 hónap eltelt. Szerintetek csak kategoriaeltiltás?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 20:27
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Tény, hogy alkoholista vagyok, tini korom óta iszom, naponta, ahogy többszázezer honfitársam éy igen, vezetünk. Nem hulla részegen, mi szinten tartunk, átlagos 30as,40es,50es,60as korosztály. Mindig is így volt, ezután is így lesz. A rendőrök nem tesznek semmit. Azt is tudják hol iszunk. Általában kisboltoknál, dohányboltoknál, meló előtt, után. Magyar szokás, fogadjátok el. Nem ez volt a kérdés, hanem a Jogsim. Hogy valaki tudja e mi lesz, mert 7 hónapja semmi. Igen, vezetek. Igen, megiszom a felest és a sört, így indul a napom, ahogy a legtöbb melósnak. Nem azért tettem fel a kérdést hogy szidjatok, anonim vagyok, nem hat meg, teljesen felesleges. Semmi se fog változni. Iszom sok x éve, nem tudom letenni, szokás. És vezetek. Ez van.
2021. márc. 25. 11:27
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"Magyar szokás, fogadjátok el. Iszom sok x éve, nem tudom letenni, szokás. És vezetek. Ez van."


Nincs ezzel semmi baj. Tényleg. Csak annyit kérek, hogy ha te magasról szarsz minden létező jogszabályra, akkor ne várd el mástól sem azok betartását.

2021. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Alex Fly ***** válasza:
100%

Hát rossz hírem van: valószínűleg egy idő után sajnos vissza fogod kapni a jogosítványt - feltéve ha elmész az utánképzésre - és tivábbra is veszélyeztetheted a többieket.

Az, hogy elismered, hogy alkoholista vagy, okés. De akkor lehetne annyi eszed, hogy ne akarj járművet vezetni...

2021. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond, hogy vezetek, mert kényelmes vagyok. Sajnálom. Mások is ezt teszik. A rendőrök is tudnak róla, nem bűntetnek. Mert ha odafigyelnének, hamar lekapcsolnának mindenkit. Egy maszkért bűntetnek, kisboltok előtt piálókat soha. A rendszert okold. Biztos ők is isznak, ezért nem veszik ezt szigorúbban. A kérdésemre keresem a választ. Nem tudom kell e utánképzés, mert lehet csak b re vették el. Akkor tuti nem kell. Szerencsés tipus vagyok.
2021. márc. 25. 13:01
 25/34 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésedre az, hogy menj fel a padlásra, és kösd fel magad a gerendára.
2021. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit nem értek teljesen, hogy ezzel a saját bevallott hozzáállással miért tűnik úgy, hogy szimpátiát várnál az itt válaszolóktól.
2021. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Ti vagytok a hülyék, hogy felültök a lóra.

Egyértelműen látszik, hogy troll. Ha nem az lenne jogsit sem kaphatott volna mert a hozzászólási súlyos mentális betegségre utalnak és ölni és képes lenne amit ugyanilyen higgadtan bevallana és kimagyarázna.


Pszichopata egyszóval...

2021. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Figyelj, oké, hogy nagyon rossz amit a kérdező tett (ha igaz), de ha a feleségem ilyet tenne, hogy bármiért is feljelentene, felkötném magam. Hiszen ő az a társ, aki mindenben kéne támogasson, a rosszban is. Nemhogy felnyomjon a zsaruknál.
2021. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen ő az a társ, aki mindenben kéne támogasson, a rosszban is."

Frászt. A "jóban-rosszban" nem azt jelenti, hogy bűnpártolóvá váljon bármelyik fél. Vagy tán elvárnád a nejedtől, hogy segítsen neked, ha épp a kislányodra szottyan kedved, vagy a szomszédot megölni indulsz?

2021. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Szólni kellene az asszonynak, hogy jogosítvány nélküli vezetésért is fel lehet jelenteni :-)

Kitartással letöltendőt is ki lehet harcolni.

2021. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!