Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi ideig fog kb idegeskedn...

Mennyi ideig fog kb idegeskedni?Ha ilyen esetben lett volna kamera felvétel, és fel is jelentettem volna, kb mennyi idő, mire kap értesítést?

Figyelt kérdés
Városon belül idős bácsika egy 5 évessel az ölébe vezetett úgy, hogy a kisgyerek kormányzott. Nem azon ment fel a pumpa bennem, hogy vezetett mert egy elzárt vagy földes úton oké, de városon belül már ne. Meg is állt az úriember, oda mentem számon kérni, és teljesen fel volt háborodva. Megérkezett a gyerek anyja és ő is szóban nekem akart esni.Na most én közöltem velük, hogy akkor hívunk egy rendőrt, van kamera a kocsiba, és akkor simán elvetetem a jogsit. Az anya erre egyből mondta hogy nyugodtan. Az öreg egyből beparázott,mondta hogy beszéljük meg normálisan.... majd közöltem vele, hogy dehogy beszélem meg vele, most beugrok a rendőrségre, úgyhogy várja csak nyugodtan a feljelentést. Utána mentem tovább, és láttam, hogy eléggé fogja a fejét, és vitatkozik a nővel, hogy miért kellett felcukkolnia. Sajna kamera nincs a kocsiba, így feljelentés se, pedig szívesen megtettem volna. Ha ilyen esetben lett volna kamera felvétel, és fel is jelentettem volna, kb mennyi idő, mire kap értesítést...
2021. máj. 13. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Na az ilyen idióta rosszakarók miatt tartunk ott, ahol. Jelentgetni a másikat a rendőrségen? De legalább jobban aludnál tőle ha lett volna kamera a kocsidban és felnyomtad volna őket? Barom..
2021. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen... városon belül ne, ha egy kis tanyán földesúton csinálja ezt nem igazgat...
2021. máj. 13. 20:48
 3/7 A kérdező kommentje:
de akkor legközelebb mondjuk menjen fel az M0 ra, ott a gyerek jobban élvezné a sebességet....
2021. máj. 13. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok, életre szóló élményt szereztél szegény gyerek számára.
2021. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Pedig igaza van a kérdezőnek. Én is "vezettem" kiskoromban így, de csak egy elhagyatott földesúton. Városban ez már túlzás. Jól tetted hogy rájuk ijesztettél, feljelentést tenned szerintem nem szükséges, ez is épp elég arra, hogy legközelebb gondolkozzon kicsit miellőt cselekszik.
2021. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem jelentem fel, a kamera blöff volt... ràadàsul forgalmasabb helyen volt... amúgy ha úgy csinàltàk volna mint ti, nem èrdekelt volna...
2021. máj. 14. 08:24
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mennyire jó ötlet a hülyéket megregulázni önszorgalomból. Egyrészt ez nem a te feladatod, erre ott vannak a rendőrök (akik persze ilyenkor nincsenek sehol), másrészt úgyse tanulnak belőle, de egy ellenséget szereztél magadnak. Nem azt mondom, hogy mindent el kell nézni közönyösen, de ez még nem az a kategória aminél én közbeléptem volna.
2021. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!