Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 195/65 R 15 91 H nyári gumi...

195/65 R 15 91 H nyári gumi melyik jó ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a méret, csak 91T van, Hankook Kinergy eco2. Tavaly vettem, és eddig elégedett vagyok vele.
2021. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Csak az Outside meg a Rotation! A többi gagyi!
2021. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért azt jó lenne tudni, hogy neked az erősebb tapadás vagy a hosszú futásidő a fontosabb.
2021. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha sokat mész vele akkor csak valami topp márka. Michelin, Pirelli, Continental, Dunlop, Bridgestone, GoodYear ... stb Gumi, futómű, fék a legfontosabbak. Ezek tartanak az úton... Ha nem mész olyan sokat és spórolni is akarsz akkor valami közepes márka is megteszi.

Tesztet érdemes olvasgatni, de a mérettel változik egyes mintázatok és gumikeverékek egymáshoz való viszonya. Egyik méretben egyik a jobb másik méretben megfordul a kocka.

[link]

2021. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetőség szerint, olyat válassz, ami megközelíti az A A 65-70 decibel értékhatárt.
2021. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!