Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg olyan rossz hely az...

Tényleg olyan rossz hely az Örs Vezér Tere mint mondják a hírekben? Rosszabb mint a KöKi? Vagy melyik a legrosszabb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Az Örs a Legrosszabb
A KöKi
A Nyugati
A Keleti
Kelenföldi pályaudvar
Déli pályaudvar
Újpest Központ
Egyéb leírom
22 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Menj és nézd meg.Szinte minden frekventált helyet elözönlöttek a csövesek.
2021. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Hetente többször járok arra, ez egy teljesen átlagos budapesti közlekedési csomópont. Igen, van tömeg, vannak gyanús alakok, van kosz, de ezt ismerjük megannyi helyről. Nem is értem a hírverést, épp akadt pár bedrogozott fåsz, van ilyen máshol is.
2021. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Boraros, blaha, keleti szerintem ezek a legszarabbak, de nyilvan nem jarok mindenfele.
2021. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek oda, semmi dolgom arra, csak kíváncsi vagyok.
2021. aug. 11. 14:11
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül szinte mindenhol találkoztam már kellemetlen alakokkal.
2021. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Jó hát egy nagyvárosban ( megjegyzem faluban sem ) lehet elkerülni hogy mindenféle emberek legyenek.


A cikk szerint veszélyzóna lett az örs. Azt tudom hogy nem volt szimpatikus de főleg azértm ert nincs hangulata. A Köki ugyanez, kiráz tőle a hideg.

2021. aug. 11. 14:13
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Szavazni nem tudok, mert csak az Örsön járok napi szinten.

Annyit tudni kell rólam, hogy idős férfi létemre elég feltűnően öltözöm. Ritkán ugyan, de teljesen normálisnak tűnő embereknek is szúrja a szemét. A volt BKV épület előtt mindig van pár fura alak.

Minimum 8-10, csoportokban. Ezek mindig bátrabbak együtt, külön-külön már nem annyira. Beszólás, atrocitás engem még nem ért.

A Zuglói oldalon, a Sugár és az üzletsor, illetve a pénztár környéke is léhűtők tanyája. Eddig ott sem ért semmi.

Ettől még minden igaz is lehet, amit írnak.

Én visszasírom azokat az éveket, amikor a legnagyobb gond a Blahán kosarat áruló cigányok jelentettek, meg a kárcóra árusok.

2021. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%

A KÖKI sokkal rosszabb még így is. Talán mind közül az a leggázabb (a felsoroltak közül).

Boráros tér, Népliget, Nagyvárad tér, Kelenföld vasútállomás. Egyiket sem sikerült még úgy magam mögött tudni, hogy ne láttam volna gyanús alakokat.

2021. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
8-as gyanús alak mindenhol van, még a Rózsadombon és Istenhegyen is :).
2021. aug. 11. 14:20
 10/39 anonim ***** válasza:
88%
#9 de ezek annyira gyanúsak, hogy nyomozóként bilincsben vinném el őket! :D
2021. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!