Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg olyan rossz hely az...

Tényleg olyan rossz hely az Örs Vezér Tere mint mondják a hírekben? Rosszabb mint a KöKi? Vagy melyik a legrosszabb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 14:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
84%
30! Felcsút jobb?
2021. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
84%
"Nem is idevalósi, hanem egy tajparaszt nyírségi." - erre mi mást lehetne írni?
2021. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

És Orbán vezeti budapestet ugye? Világos :).


Ha neked ez szimpatikus hogy valaki 2 év után dobbant egy ilyen poziból megválasztása ellenére, akkor csak gratulálni tudok.


Pedig lenne még 3 éve bizonyítani de nyilván nem akar, nem érdeke.


Lehet Tarlóst utálni meg szídni de ő azért budapestiként igenis a szívén viselte ennek a szedett-vedett városnak a sorsát. És igen, ő idevalósi.

2021. aug. 12. 14:32
 34/39 pedro74 válasza:
100%
Kedves Kérdező ha felajánlanak egy magasabb hivatalt(lehetőségét) mert te vagy a legkevésbé megosztó személy az ellenzéki oldalon akkor valszeg elfogadod.Lehet újdonság de nem egy ember vezet egy ilyen hivatalt.Minden területnek van szakértője,felelős vezetője ill. a közgyűlés.Nyílván Ő adja az arcát az egészhez.Ilyen a politika.Nyírségi születésűként is lehet valaki hiteles BP főpolgi szerintem.Gyanítom régóta itt él
2021. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Pedro annyira meg vagy vele elégedve hogy inkább látnád más pozícióban : logikus !
2021. aug. 12. 16:55
 36/39 pedro74 válasza:
100%
Lassan már bárki mást látnék “abban” a pozícióban🤣Azok közül aki még nem volt🤣
2021. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
A Kökiben szállj fel éjfél körül a 136E buszra (garázsmenet), szállj le a Margó Tivadar utca megállónál, sétálj el a dohánybolt előtt, majd fordulj rá a Havanna utcára, és sétálj rajta végig.
2021. aug. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
100%

Ami az illeti néha átutazóban jártam az Örs vezér terénél és igen a hírekben említett "koldus banda" gyakran inzultálta a járókelőket, engem is leszólítottak és ERŐSZAKOSAN kéregettek, agresszívan viselkedtek.

Egyébként van egy taxi sofőr ismerősöm ,aki mesélt már sztorikat nekem a budapesti közbiztonságról.

Visszaesés mindenhol és politikától függetlenül írom, nem tegnap kezdődött ez a zuhanó folyamat.

2021. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
100%

Sokat romlott a közbiztonság az tény. Nem csak az Örs vezér teret illeti. Itt is van egy élő példa, egyébként 38-as nekem is van egy taxis ismerősöm :) és ez az eset vele történt.


2021 01.hó (január)


A taxi sofőrként dolgozó ismerősömtől fuvart rendeltek 2021 januárjában. Az illető az Oktogontól Békásmegyerre akart egy fuvart, de a fuvar díjakon "alkudozni" szeretett volna. A vita közben az illető elővett a kabátjából egy összecsukott vipera teleszkópos botot, mire az ismerősöm tárcsázta a rendőrséget. Az illető erre elmenekült a helyszínről. Az ismerős jelentette az esetet a központnak is, nem történt személyi sérülés, sem anyagi kár.

Az illető egyébként egy cigány etnikumú 15-20 közötti srác volt.

Azért erős lélek jelenléte volt az ismerősömnek, hogy nem ijedt meg annyira egy összecsukott vipera bottól és rendőrt tudott hívni, amivel elijesztette a kis cigót a helyszínről.

2021. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!