Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha udvariasságból kienged...

Ha udvariasságból kienged valaki, de a biciklis ezt figyelmen kívül hagyja, ki a hibás?

Figyelt kérdés
Kis utcáról kanyarodtam volna egy forgalmas, kétsávos útra Budapesten. Rengetegen voltak, araszolva haladtak, esélytelennek tűnt, hogy valaha ki tudok menni. A szélső sávban megállt egy furgon, intett, hogy menjek, kienged. Körülnéztem, majd elindultam, ekkor mögülle/mellőle ott termett egy kerékpáros, tekert, tekert. Beletapostam a fékbe, szerencsére ő is, így nem lett baj. De ha ilyen helyzetben elütök egy kerékpárost, akkor ki a hibás? Mennek, mint az eszement, néha lehetetlen felkészülni rájuk.
2022. jan. 31. 11:13
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Előtte van zebra, előttem nincs. Pontosan a Margit körút (foly. Bem József út) - Horvát u. kereszteződésében volt. Én a Horvát u.-ról kanyarodtam volna ki a Bem Józsefre, ő a Margit krt.-ról érezett.
2022. febr. 14. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!