Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi vagy ki böki a csőrödet a...

Mi vagy ki böki a csőrödet a közúti forgalomban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A tahók és a kresz-analfabéták. Senki más.
2022. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
amikor valaki a sáv közepén húzza a kézikocsit... :D
2022. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A hülyék bökik a csőrömet, de nem csak a közúti közlekedés során.
2022. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A figyelmetlen sietős idióták. Aztán azok az idióták akik azt hiszik ővéké a világ akármilyen járgány van a seggük alatt és azt gondolják nekik mindent szabad és kedvükre szegnek meg ilyen olyan szabályokat sokszor elég életveszélyes helyzeteket teremtve.

Na meg azok a kerékpárosok akik nem képesek normálisan kivilágítva meg láthatósági mellényt viselni főleg lakotterületen kívül, főleg sötétben vag olyan alacsony látási viszonyok között hogy én alig látok. Aztán azok a kerékpárosok is irritálnak akik nem az út szélén hanem majdnem az útközepén tekernek nagy nyugodtan. Meg azok az autósok akik indokolatlanul a megengedett legnagyobb sebességhatárnál jóval lassabban haladnak de úgy hogy véletlenül sem húzódnának le még akkor sem ha többkmes kocsi sor áll mögöttük és előzni sem lehet őket.


Na meg azok akik képesek valami ronccsal elindulni ami aszétesés határán van és ezzel mindenkit veszélyeztetnek aki a közelébe van egy ilyan roncsnak.

2022. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 MGéza ***** válasza:
100%
Bárki aki keresztbe tesz a szabályokra. Például egy embernek sikerült többsávos úton, záróvonalon át balra bekanyarodva parkolnia, mert ott látott egyet, hát miért is ne? Parkoló út közepén megáll vészvillogózva a gépkocsikijáró előtt, percekig szállnak ki és be, rakosgatják a csomagokat. Másik ugyanilyen módon beparkol a rokkantak helyére, vészvillogó benyom, bankba "beszalad tíz percre"...
2022. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban azok, akik kiszámíthatatlan manővert hajtanak végre. Ugye ez per definitionem nem látható elsőre, bár azért a szlalombajnokokat meg a felezőhuszárokat észre lehet venni, de még az index nélküli sávváltás is olykor előre látható. De ugye nem mindig.
2022. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Legjobban a láthatóan szándékos szabályszegők (pl. rám nem vonatkozik a lámpa kerékpáros, vagy nekem nem kell indexelnem BMW-s).

Aztán azok, akik valami roncs sz.rral (jellemzően dobozos furgonnal) indulnak neki.

2022. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A tahók és azok, akik szelektíven kezelik a szabályokat
2022. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki🤷‍♂️ Ha előttem megy azért, ha mögöttem megy akkor meg azért...

Egyébként az előzés közben direkt gyorsítani kezdő, meg a centizve előzgető idiótákat rühellem legjobban.

Amikor megyek motorral megelőz úgy hogy majd' felborít, aztán van az út szélén, a padkán állva egy autó, azt meg 2 méteres távolsággal kerüli ki.... Mikor engem előzött, akkor se jött senki sem szembe, kilómétereken keresztül, oszt basszus elhúz mellettem 2 centire🤷‍♂️ Arról nem is beszélve, hogy nem tartok fel senkit, megyek a sor után, oszt neki kötelező jelleggel meg kell előzni...mert ugye úgy egy méterrel, asszem kb annyi lehet a motor, előrébb van🤦‍♂️

2022. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lévő madár szárnya ha ha túl közel repülök hozzá és nem tartom be a követési távolságot 😉


Egy madár

2022. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!