Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi vagy ki böki a csőrödet a...

Mi vagy ki böki a csőrödet a közúti forgalomban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A legjobban a kerékpárosokra haragszom. Átteker a piroson, a tükörtől fél centire kerül ki (bezzeg ha én nem tartom az oldaltávolságot, akkor megy a rinya). Zavarnak a beképzelt suttyó parasztok, akik cikáznak a sávok között, villognak, dudálnak. Illetve ki tudnak hozni a sodromból a bénázók, akik csak autókáznak, 50-nél is csak 40, kanyarodásnál épphogy meg nem áll, stb. (a tapasztalatom az, hogy ezek jellemzően a Suzukik szoktak lenni).

A "bosszúállásom" kimerül az autóban való káromkodásban, soha nem szoktam büntető fékezni vagy leszorítani vagy bármi egyéb balesetveszélyes manővert végrehajtani.

2022. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Engem általánossagban az zavar, amikor az irányjelzőt nem időben, vagy egyáltalán nem használják. Előbb fékez, lassít, aztán jelez. És mikor körforgalomból kihajtasnál nem jelez valaki, én behajtanék, de azért kell fékeznem, mert spórol az index használattal.
2022. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Belvárosban 50 helyett 38-cal cammog előttünk, megelőzni nem lehet. Az egész sor mögötte még átférne a zöld lámpán, de az istenért sem akarja elérni a kereszteződést. Aztán a lámpa sárgára vált. Kivár még egy kicsit, majd a sárga felénél megpadlózza a verdát óriási füstfelhőbe burkolva mindenkit - és áthajt a már 3 másodperce piros lámpán.
2022. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Karácsony
2022. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!