Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szoktatok gyorsítani ha...

Szoktatok gyorsítani ha valaki sávot váltana?

Figyelt kérdés

Én akkor szoktam, amikor valami bun*i Külső- belsőbe cikázik. Aztán be akar vágni elém.

Múltkor majdnem meghúzta az autómat


2022. máj. 27. 06:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem gyorsítok egyszerűen nem érdekel és kész. Köztudott, hogy ha hagysz egy kis helyet, akkor az felhívás arra, hogy megjelenjen valami indexelős és már be is vág eléd. Még ez sem érdekel annyira, viszont az indexelést manapság tényként használják, vagyis be kell engedni, vagy azonnal végrehajthatja. A rendőrség ezeket az indexelősök nyugodtan ellenőrizhetnék, ugyanis ezek okozzák a nagyobb problémát nem azok akik alig használják.


Egyébként ha megszűnik a sáv vagy valamiért segíteni kell a besorolást mindig segítettem, azonban az indokolatlan udvariaskodást mellőzöm.

2022. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Minek ilyeneken idegeskedni és problemazni? Aki így vezet ne is vezessen mert egyszer tényleg balesetet okoz az idegeskedés és a csakazertis miatt. Ha valaki tényleg pofatlankodik és bunko paraszt igyekszem inkább elengedni, mi értelme annak ha meg ragyorsitok és utána következő adandó alkalommal ugyanúgy be fog jönni elem ugyanilyen módon, lehet még pár büntetőfékkel párhuzamosan hogy én nem engedtem be. El kell ezeket engedni aztán békén hagynak, és nem ilyeneken stresszelni hogy én megmutatom.
2022. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5#persze hogy kevesebb... az egyik fele a hullahazban, a màsik fele meg a sitten lenne.... hajrà, így tovàbb....
2022. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én inkább beengedem. Az út nem ketrecharc, a lelki békém fontosabb.
márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!