Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha be akarok szallni a kocsimb...

Ha be akarok szallni a kocsimba meg kell-e varjam hogy elmenjen az auto mellettem, vagy siman odasetalhatok mert ajtonyitasi tavolsagot meg kell tartaniuk?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 10:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés második része fel sem merül bennem. Sőt, még szorosan az autó mellé sem állok, ha közelít jármű, hanem elé, vagy mögé lépek, hogy kis helyet se foglaljak, ha már odakeveredtem, mielőtt láthatóvá vált volna.

Arra hogyan jutottál kérdező, hogy esetleg te vagy a bunkó, ha nem nyitod ki felelőtlenül és szabálytalanul az ajtót?

És nincsenek haragosaim. Nem haragszom annyira sem a karomra, sem az autóajtóra, hogy meg akarjak válni tőlük.

És olyan példaképeim sincsenek, akik figyelmen kívül hagyják az észszerűséget, a szabályt. Nem akarom követni a szabályszegőket, a másoknak kellemetlenséget okozókat, akárhányan vannak is. És ezügyben nem bizonytalanodom el, nem érdeklődöm. Így vezettem le 52 év alatt nem tudom hány millió kilométert. Ugyan ismerem a szabályokat, de nem fogom megpróbálni mindenáron érvényesíteni, mérlegelve, hogy ki lenne a hibás? És így eddig csak nézője voltam baleseteknek, résztvevője, nem.

2022. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

En megvarom mindig. Nem is szeretnék ez miatt senkit feltartani és nem is akarom hogy levigyek az ajtómat. Így is beszallok azonnal csukom is be.


Mégis naponta talalkozok olyanokkal akik lehetőleg nyitott ajtóval pakolnak be az autóba miközben menne el mellettük valaki, vagy éppen kint áll nyitott ajtóval cigizik a kocsi mellett.


Komolyan, ezeknek néha nagyon szívesen levinnem az autó ajtaját 😆

2022. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!