Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A parkolóőrök nem érzik...

A parkolóőrök nem érzik magukat szánalmasnak?

Figyelt kérdés

Nem először fordul elő hogy amint leparkolok, még oda se értem a jegykiadó automatához, már settenkedik a kis oldaltáskás figura az autóm felé, és amint visszafordulok és észreveszi hogy megláttam, elsettenkedik más fele.

Nem érzik ezek magukat kib*szott szánalmas és alattomos figuráknak?



2022. nov. 1. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
#10 Ez a példád csak engem igazol: a magyarok szarnak a szabályokra. Hidd el értem a problémát, én sem mindig tartom be a szabályokat, de ezt saját felelősségre teszem és ha lelőnek, akkor az az én hibám, nem a rendszeré, nem kezdek el mást szidni. Se neked, se nekem, se bármi másnak nincsen joga elbírálni, hogy hol mennyi a normális sebesség. Van egy előírás, követni kell, kész. Ha megszeged, büntetés. Nem a te véleményed számít. Pont ezt magyarázom, hogy akkor szabadulna el igazán a pokol, ha nem léteznének szabályok és mindenki a saját feje után menne.
2022. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
50%
És te nem érzed magad kib*szott szánalmasnak? Persze, hogy figyeli az autókat és azt is, áll-e valaki az automatánál vagy éppen arra tart-e.
2022. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Ez a dolguk, ugyanolyan munka mint a többi, dolgozni sosem szégyen. A vonatra is jegyet/ bérletet kell venni ha használod és azt is dolgozók ellenőrzik.

Az emberek meg szeretnek kényelemből hazudozni. Belehazudják az ember szemébe, hogy " jajj csak 1 perce álltam meg" persze, azért volt ott az autója már 20 perccel korábban is, de bszott jegyet venni és mèg a gyökérnek állt feljebb hogy meg lett büntetve jogosan. Rengeteg hasonló sztori van. Biztos forrásból tudom. Egyszerűen csak az emberek egy része szereti elbliccelni a fizetési kötelezettséget ezért hazudnak, háborognak stb. Nehogymár ingyen foglald a helyet ami nem a tied. Teljesen jogos hogy fizetni kell érte, a város a bevételeket tudja fejlesztésre költeni, forgalomszabályzó eszköz és nem utolsó sorban munkahelyeket teremt ami szintén nagyon fontos.

Akinek autó fenntartására futja, szereti beletenni a seggét és kényelmesen utazni, annak futja parkolásra is. Nagyon helyes hogy meg van büntetve aki el akarja lógni. Az őr pedig nem hülye és nem vak, látja ki megy az automata felé és ki nem. Ahogy azt is tudja ha valaki arról próbál kamuzni mióta állt meg. De olyanról is tudok aki tollal!!!!!😂😂😂😂megpróbálta átírni az időpontot. Na az ilyenek számalmasak. És Nem tart fél óráig megvenni egy jegyet. Vagy elmenni egy másikhoz ha nem jó az automata. Ha pedig egy távolabbihoz mész és közben bírságot kapsz ( mindenhol nekik se lehet szemük), fogod magad beballagsz az ügyfélszolgálatra, bemutatod a jegyed, ès eltörlik a büntetést. Ne legyél életképtelen gyökér.

2023. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Vígan élünk abból a pénzből amit a párom parkolóőrént keres:))
2023. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!