Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért akarnak az emberek...

Miért akarnak az emberek versenyezni, ha megelőzöm őket?

Figyelt kérdés

Most is, megy a sor elején egy seat ibiza, előzgetem a sort és amikor utolérem, akkor bőszen nézegeti a tükröt és felgyorsít 90-re lakott területen. Az, aki eddig tartotta a sort 45-tel.

Na mondom oké, akkor őt már nem kell megelőznöm, hisz jóval gyorsabban megy mint én.

Aztán egyszer csak utólérem, hisz visszalassított 50-re. Elkezdeném megelőzni, de gyorsít. Megint eltűnik, majd ismét utolérem, egy kereszteződéshez közeledve 20-szal.... rávillogok, oszt megáll és kiszáll...

Kikerültem és mentem tovább, hisz sietek. Erre megint megelőz, lefékez előttem mert majdnem elbaszta a biciklist (szerencsére nem). Ezután megelőztem és otthagytam a francba.

Ennek mi értelme? Miért kell feltartani az embert?

Ez nem egyszeri eset, rengeteg ilyen van. Aki addig ráért, ahogy megelőzöm, mindenáron visszaelőz, oszt ott balfaszkodik előttem.

Egy teljesen hétköznapi, olcsó és gyenge autóm van, nem szoktam száguldozni, de tötymörögni sem. Egyszerűen csak szeretném végre elérni az úticélt, de mindig kifogok egy ilyen keménylegényt.



#autó #verekedés #lakott terület #komplexus #Miazmá' hogy egy Rönyó előz meg!?
2023. ápr. 23. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
83%
Számomra mindig gyanúsak azok akik rengeteg ilyen esetbe futnak bele.
2023. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 veterán vas ***** válasza:
56%

Vagy menj az általa diktált tempót, vagy előzd meg.

Ha képtelen vagy eldönteni, hogy melyik a helyes megoldás, akkor állj meg vagy 15percre egy kávéra.

2023. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
64%
Furcsa, velem miért nem történik ilyen? Ja, hogy én türelmes vagyok és nem előzgetek mindenkit 2 perc előnyért.
2023. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Kérlek, mond már el nekem hogy én arról mit tehetek, hogy valaki milyen sebességgel és hogyan közlekedik. Most komolyan én lennék a hibás azért, mert akit megelőzök, az nem tudja eldönteni hogy ő most akkor milyen sebességel is akar haladni, hisz az egyik percben még siet, megelőz, a másikban meg már ő tartja fel a sort?
2023. ápr. 23. 21:24
 5/67 A kérdező kommentje:
#2 épp ez a baj, hogy nincs egy általa diktált tempó. Én haladok teszem azt 65-tel, utolérem, megelőzöm, ő visszaelőz, majd olyan gyorsan megy, hogy teljesen lemaradt, hisz én még mindig 65-tel megyek. Utánna utolérem, mert valamiért lelassított, de amikor megelőzném, megint gyorsít és nem hagyja, hogy tartsam a fix 65-ös tempót, mert neki amperkodnia kell.
2023. ápr. 23. 21:27
 6/67 A kérdező kommentje:

*teljesen lemaradok

De valahogy mindig utolérem az én fix tempómmal, sőt, mint írtam is a végén már konkrétan 20-szal ment ott, ahol 50 a megengedett. Nyugisabb csörgött a kereszteződéshez. Persze ezzel nem lenne bajom, ha előtte nem szopatna, mikor meg akarom előzni.

2023. ápr. 23. 21:29
 7/67 veterán vas ***** válasza:
72%

Ha úgy tudnál közlekedni ahogy lepontozni, akkor te lehetél az utak királya.

Mondjuk ahhoz jogosítvány is kellene, aztán egy autó, meg egy kis lóvé tankoláshoz.


Így csak a gyakori marad........... :D

2023. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
14%
En is eloznek, meg kell nezni hogy megy az uj bmw :) Most vettem 17 millioert
2023. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 veterán vas ***** válasza:
78%
Az a probléma, hogy nem lehet egy értelmetlen kérdésre, normális választ adni.
2023. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
34%
17 millios bmw-vel azert nem nehez minden versenyt megnyerni.
2023. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!