Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Felétek is lassabban haladnak...

Felétek is lassabban haladnak az autósok mostanában?

Figyelt kérdés
Mióta bezengték ezt az "51 és büntetünk" dolgot, felénk kajak mindenki pont 50-el halad. Na jó, ha nem is mindenki, de egyre többen.
2023. máj. 25. 09:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szlovákiában is ez volt, a 90-es években még elég lazán lehetett kezelni a sebességkorlátozásokat, aztán idővel bekeményítettek a büntikkel és úgy látom hogy manapság már szinte mindenki "nyugodt" tempóban vezet a lakott területeken.
2023. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a ház előtt főút mellett ugyanúgy 100-120-szal mennek.


Egyébként ezzel semmi sem változott csak a sok szerencsétlen ezt most bekajálta rendesen. Korábban is megbüntettek ha megállítottak. Az emberek ennyit fogtak fel hogy akár 51-től is miközben fogalmuk sincs a szabálysértéről meg a közigazgatási bírságról.

2023. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Felénk már tavaly is 40-nel jártak az autók.
2023. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre semmilyen változást ebben.
2023. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Alapvető változást nem vettem észre, a többség ugyanúgy megy, de több a barom, aki száguldozik. Tegnap reggel is munkába menet úgy elment mellettem valaki, mintha szembe jött volna. De legalább épp nem volt szembeforgalom. Hazafelé viszont majdnem folyamatos szembeforgalomban két autó is nekifogott a kocsisort előzgetni. Természetesen minden index nélkül.
2023. máj. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Reggelente amúgy is nagy a forgalom, ahhoz, hogy valaki egyáltalán 50 felé mehessen, délután - mikor végzek- már nincs sok autó, így nem igazán tudom megtapasztalni.

Szerintem csak héba-hóba fogják megbüntetni az embereket, mert ha rendszert csinálnának belőle, akkor könnyen csoportos perré fajulhatna, tekintettel arra, hogy a legtöbb kilométeróra nem mutat pontos sebességet.

2023. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A nyilatkozatok szerint az égvilágon semmi más nem változik a korábbiakhoz képest, csak az, hogy a berendezések hibahatárát nem veszik figyelembe. (Ami, feltehetőleg, perek sokaságát fogja hozni.)

Tehát helyszíni bírság lakott területen 51-től lesz 54 helyett, objektív felelősség pedig 66-tól 69 helyett. Más változás nem várható.

2023. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!