Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy is van ez a közveszélyes...

Hogy is van ez a közveszélyes potenciális gyilkos motorosokkal? Kitiltják őket az állatkodásuk miatt egy néhány km-es útról és már sírnak is?

Figyelt kérdés

A kőkemény rendíthetetlen motorosok ... LOL!!

Nagyon helyes a tiltás! Sok helyről tiltani kéne őket!

Azt mondja a Fodor gyerek: "Azt gondolom, hogy a motorosokkal kapcsolatban kicsit alacsony a tolerancia."

Igeeeen? Amikor éjjek 2-kor ordíttatod a gépedet az nekem miért kellene tolerálni?



2023. szept. 30. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Én motoros vagyok és egyet értek nagyrészt ezzel.

Ahogy mondani szokás:

"fuck around, find out"

2023. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, de ma egy lecentizős sávváltás után bemutatott a paraszt motoros. Aztán meg megy a sírás, hogy Jajj nem figyelnek rájuk, meg kitiltják őket innen-onnan.
2023. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én meg utálom az audisokat, a béemvéseket, a rollereseket és a nyuggereket. Mindenhonnan tiltsák ki őket!
2023. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem kérdés, nem merted arccal írni a face-ra, vagy mi?

Persze, ettől még sok a barom motoros (arányaiban több, mint autós), de minden eszköznél megvannak az idióták. Most tiltsunk ki mindenkit mindenhonnan? Be kellene tartani a szabályokat, idiótákkal meg betartatni, ha maguktól nem megy, és kész.

2023. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem a motorosokat kell kitiltani, hanem az együttélésre képtelen szardarabokat kivonni a társadalomból. És akkor nem lesz baj a motorosokkal sem.
2023. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Mielőtt kiírnál egy ilyen úszító kérdést, előtte nem ártana tisztában lenni azzal amit Dodor mondott, mert nem a motorosok a potenciális gyilkosok, hanem az autósok!


"Amikor éjjek 2-kor ordíttatod a gépedet"

Érdekes, hogy a hírek mégis arról zengnek, hogy éjjel autósok gyorsulgatnak, ütnek el bicajost, meg nagyáruházak parkolókból igyekeznek elüldözni őket, mert ott driftelgetnek.

2023. okt. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"az együttélésre képtelen szardarabokat kivonni a társadalomból"

Csak kibokott a motoros "lélek" :D

Gratula!

2023. okt. 1. 08:11
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7: nem vagyok motoros, és valóban vannak motorosok akinek ki kéne rakni a kaszát megfelelő magasságban, de autósok és biciklisek között ugyanezt tapasztalom, szóval a baj nem "a motoros"
2023. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Engem az autósok is zavarnak, este rendszeresen driftelnek, és dragraceeket tartanak az utcámban, őket is tiltsák ki.

A biciklisek is zavarnak, sokuk nem is ismeri a kreszt, és veszélyeztetnek, őket is tiltsák ki.

A gyalogosok rendszeresen szaladgálnak át az úttesten, és rengetegszer ordibálnak részegen az utcán este. Ők is lehetnek kitiltva.

Sok mifelénk az ugató kóbor kutya is. Azokat is lehet tiltani.

Soroljam még? Ha csak a rossz példákat hozom fel, akkor ezzel az erővel lehetne tiltani mindenkit. Több az elmebeteg autós, mint a motoros, és nagyobb kért okoznak (lásd a nemrég történt biciklis gázolást).

Majd ha hazajöttél iskolából, akkor válaszolj nekem kérlek.

2023. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 veterán vas ***** válasza:
100%

Tegnap Miskolcon a Szent István utcában mókusokat láttam a fákon, este pedig denevérek röpködtek a bérházak között.

Ezek is nagyon zavaróak lehetnek valakinek!

Tudtok valamilyen megoldást? 🤣

2023. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!