Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sok autós miért csak helyzetje...

Sok autós miért csak helyzetjelzőig kapcsolja fel a világítását?

Figyelt kérdés
Elég sokat látok útközben, hogy csak helyetjelző világít neki elöl, ami meg távolabbról nem is látszik. Csak egyre tudok gondolni, hogy ezek az autósok azt hiszik, sokkal többet fogyaszt a kocsijuk, ha megy a tompított? Vagy valami más is van?
2023. nov. 15. 16:28
1 2
 11/14 nemaRendőrség ***** válasza:

#4 vagyok.

#10nek igaza van, nem is értem hogy gondolhatja bárki azt amit #6 leírt.


Én mindig felkapcsolom, de sokan vannak 2000ért tele emberek, akiknek az az 1 deci sokat jelenet, vagy legalább azt hiszi sokat jelent az a 400ft havonta


Illetve ott vannak a "200as izzósok" akiknek 400 óra alatt kiég a tompított, inkább használnák akkor mikor kell.



Ott vannak azok a toyotások akiknek hud-ja van, és ha felkapcsolja a tompítottat akkor megszűnik a háttérvilágítás és fogalmam nincs hogy mennyivel megyek.


De ezekkel mind együttélek, mert sokkal fontosabb az, hogy látszódjak. Miskolcon viszonylag sok a tükör, abban semmi nem látszódik a nem lámpás autókból. Én ha meglátok egyet még az első ködlámpát is felkapcsolom, hogy fényesebb legyek

2023. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 Hogy írod ezt a hattérvilagítás dolgot, ez a gyári radióknál is tud szivatni, amik leveszik a fényerőt ha felkapcsolod a tompítottat. Nekem spec. az utólag berakott 2Din-es Sony is tudja, de a leírása szerint kellene hozzá egy fényérzékelő modul, hogy tompítottnál lássam is a kijelzőt, és ténylegesen csak este vegye vissza a fényerőt.
2023. nov. 16. 08:29
 13/14 anonim ***** válasza:
2023. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen helyzetjelzős arcok "sporolni" akarnak az izzókkal. Teny, hogy nemely tipusban rettenetes szívás cserélni, dehát na, járjunk akkor busszal, azon nem kell a mezei utazoközönségnek ilyennel foglalkoznia!
nov. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!