Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sok embernek mi fordul meg a...

Sok embernek mi fordul meg a fejében ilyenkor ?

Figyelt kérdés
Újabban elég sűrűn előfordul, hogy szembe jönnek velem az egyirányú utcában sőt még autópályán is. És még az ő szája jár szedtem már ki egy ilyen kollégát a kocsijából, hogy magyarázza már el mit művel de nem kaptam rá választ. Jogosítvánnyal rendelkeznek de hogy hogy azt nem tudom
2023. nov. 16. 08:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
7: Sajnos nem értem rá. Ráadásul féltem, hogy nekimegy valaminek, legfőképp nekem :D Így inkább én megoldottam gyorsan.
2023. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A városban oké ha néha be nézi valaki vagy éppen takarásba van a tábla és nem veszi észre. Idő közbe azért rá jön az ember ha csak velem szembe parkolnak az autók. A vizsgázást kéne megváltoztatni mert külön szedve vannak útvonalak legalábbis nekem úgy volt és akkor még egy parkolást is húzni kellett. Én pont egyirányú útvonalat húztam és elég sokat közlekedtünk egyirányúba is meg párhuzamos parkolás.
nov. 19. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!